تور های تابستانی سلام پروازلحظه آخر

خانه اُپرای سیدنی

خانه اُپرای سیدنی ،  از مشهور ترین بنا ها و مراکز هنری نمایشی در دنیاست،در ادامه همراه وب سایت گردشگری هم اقلیم باشید تا با این مرکز شگفت انگیز در دنیا بیشتر آشنا شوید.

خانه اُپرای سیدنی

اجاره روزانه خانه در تهران

خانه اُپرای سیدنی کجاست؟

این مرکز در ایالت نیو ولز جنوبی در کشور استرلیا و شهر بندری سیدنی قرار دارد.

معرفی خانه اُپرای سیدنی

این بنا یکی از مشهور ترین سازه ساخته شده توسط انسان است که در سراسر جهان و دنیا محسوب می شود در عین حال پر بازدید ترین جاذبه  از کشور استرلیا نیز محسوب می شود بهترین قطعات موسیقی اپرا در این مکان اجرا می شود و میعاد گاهی برای هنر و معماری است این بنا.

خانه اُپرای سیدنی

تفریحات خانه اپرای سیدنی

این بنا در لنگرگاه شهر ساخته شد و میلیون ها گردشگر را سالانه از گوشه و کنار جهان به این منطقه سفر میکنند،

گردشگران در یکی از کلاس جهانی اجرا شد در بنا شرکت می کند برنامه همچون

اپرا،نمایش باله،اجرای قطعات موسیقی،ارکستر سمفونیک،تناتر کمدی،مسابقات هنری،نمایش موزیکال

در مجموعه کافه با نما استثنایی وجود دارد که میتوانید در آنجا فراموش نشدنی ترین میان وعده و غذا در حال تماشا دریا و امواج نوش جان کنید.

در مجموعه تور خای مختلفی وجود دارد که شما می توانید با دیدن بخش های پشت صحنه و دیدار با هنرمندان و مرکز نمایشی بسیار شلوغ این محل خواهید داشت.

خانه اُپرای سیدنی

تاریخچه خانه اپرای سیدنی

این ساختمان توسط یورن اوتزون معمار دانمارکی در سال 1957 طراحی و در تاریخ 1973 توسط ملکه الیزابت دوم پرده برداری شده است.

کلیک کنید
کاخ توپکاپی استانبول

یون اوتزون در جهت طراحی این بنا در سال2003 برنده جایزه معماری پریتزکر شد،ساخته ارزشمند او در 2007 در لیست بنا های تاریخی سازمان میراث فرهنگی جهانی در یونسکو به ثبت رسید.

برای دقیق دانستن تاریخچه خانه اپرا با تور های مجموعه  همراه شوید. این تور ها به زبان انگلیسی،آلمانی،فرانسوی،کره ای،چینی، اطلاعات را در اختیار گردشگران قرار می دهند بهترین زمان رفتن به خانه اپرا در ماه ژوئن است که جشنواره باشکوهی در این خانه برگزار می شود نمایش از نور ها و رنگ ها با صحنه نفس گیر…..

این بنا شامل

  •  5 سالن تئاتر
  • 5 سالن تمرین نمایش
  • 2 سالن اصلی
  • 4 رستوران
  • تعداد بسیاری فروشگاه

خانه اُپرای سیدنی