تور های پاییزی سلام پروازلحظه آخراجاره خودرو در دبی

یونان پر  است از جزایر زیبا و رویایی. به طوری که این جزایر، پاتوق بسیاری از سلبریتی‌های جهان است و همچنین مکانی است آرامش‌بخش، برای گذراندن ماه عسل و روزهای رویایی زندگی مشترک است. جزیره میکونوس، یکی از زیباترین جزیره‌های یونان به شمار می‌آید. معماری فوق العاده، آب و هوای مدیترانه‌ای و همچنین ساحل‌های شنی متعدد، توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است. امروز در هم اقلیم قصد داریم به این جزیره محبوب بپردازیم و آن را با هم بررسی کنیم. پس با ما و همراه باشید.

آشنایی با جزیره میکونوس

جزیره میکونوس

اجاره روزانه خانه در تهران

این جزیره در فاصله 150 کیلومتری پایتخت یونان یعنی آتن واقع شده است. جزیره‌ای در میان آب های دریای اژه. ساختمان‌های سفید این جزیره نمادی است مختص میکونوس که زیبایی آن را دو چندان می‌کند. جزیره میکونوس، معروف به جزیره بادها، بخشی از مجموعه جزایر سیکلادس می‌باشد که این مجموعه، یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری اروپا محسوب می‌شود.

میکونوس به دلیل زندگی شبانه و یا همان شب زنده داری هایش بسیار معروف است و طرفداران بسیار زیادی دارد. خیابان‌های کوچک و زیبا، گالری‌های هنری متعدد، کلاب‌های شبانه، تفریحات آبی، رستوران‌ها، کافه‌ها و هتل‌های بی‌نظیر این جزیره، سفری خاطره انگیز را برای هر گردشگری رقم خواهد زد.

آب و هوای جزیره میکونوس

همانطور که از منطقه جغرافیایی جزیره پیداست، میکونوس آب و هوای مدیترانه‌ای دارد. دما در تابستان به 30 تا 40 درجه سانتیگراد و در زمستان به 15 درجه سانتیگراد می‌رسد. در کل می‌توان گفت جزیره میکونوس، ایده‌آل برای گذراندن تعطیلات تابستان می‌باشد. اگر به جزیره‌های مشابه علاقه‌مند هستید. پیشنهاد می‌کنیم مطالب زیر را بخوانید.

جاذبه‌های گردشگری جزیره میکونوس

جزیره میکونوس

این جزیره دارای یک فرودگاه می‌باشد که کار گردشگران را بابت رفت و آمد بسیار راحت کرده است. در این جزیره بیشتر به دنبال طبیعت بکر و دست نخورده و لذت از آن باشید. اما تصور نکنید میکونوس جاذبه‌های دیگری ندارد! آسیاب‌های بادی مربوط به قرن 16، موزه دریایی اژه، کلیسای معروف پاراپورتیانی، خانه لنا، وزه کشاورزی و ساحل الیا از اماکن معرف این جزیره می‌باشند. در این جزیره شاهد معماری بسیار زیبا و خاص خواهید بود که تمام سازه ها را در برمی‌گیرد.

در مجموع جزیره میکونوس مکانی است برای استراحت کردن و دور بودن از شلوغی و استرس، در کنار آن مناسب برای تفریحات آبی، ماه عسل و تجربه شیرین سفر.