تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

در این سایت شما می توانید در مورد تور کیش ، قیمت تور کیش ، رزرو تور کیش اطلاعات خوبی را به دست آورید. جزیره کیش  به دلیل محیط زندگی پر از آرامش توانسته توریست های زیادی را به خود جذب کند. از این رو با اجرای تور های کیش  از جمله تورهای ارزان کیش و تور های لحظه آخری کیش شما را در این سفر همراهی خواهیم کرد.

از طرف دیگر برای اطلاع از مشخصات هتل های کیش و حتی سایر هتل های ایران می توانید به سایت ما مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.

اجاره روزانه خانه در تهران

شما را به خواندن دانستنی های جالب  از ساحل آفتاب ایران، جزیره کیش دعوت می کنم. این جزیره که غالبا مروارید خلیج فارس نامیده می شود به دلیل داشتن تفرجگاه زیبا در خاورمیانه و خلیج فارس مورد علاقه گردشگران عزیز قرار گرفته است. همچنین جزیره کیش  با چشم انداز های زیبا احاطه شده و بازدیدکنندگان را به تماشای جاذبه های آن ترغیب می کند. همچنین مردم کیش بسیار مهمان نواز هستند.

تور کیش

تاریخچه

جزیره کیش در تاریخ به صورت های مختلف به عنوان کامتینا، آراکیا، آراکاتا و غیس نامگذاری شده است. موقعیت جغرافیایی استراتژیک این جزیره به عنوان یک راه پیوند برای تمدن های باستانی آشوری و ایلامی در هنگام حرکت قایق های دریایی آن ها از طریق شوش و رودخانه کارون به خلیج فارس در امتداد خط ساحلی جنوبی و با گذر از جزایر کیش ، قشم و هرمز می باشد.

وقتی این تمدن ها از بین رفتند، موقعیت سودمند جزیره کیش از بین رفت و برای مدتی در معرض آشفتگی و استبداد قدرت های محلی و فروشندگان دیگر قرار گرفت. با تاسیس سلسله هخامنشیان، خلیج فارس به شدت تحت تاثیر قرار گرفت.

اقتصاد گذشته

کیش به ویژه از نظر اقتصادی و سیاسی با تمدن مادها، پارس ها هنگامی که در اوج قدرت بودند، در ارتباط بود. در سایه امپراطوری، جزایر موجود در خلیج فارس رونق گرفت. ناوبری در خلیج فارس گسترش یافت و از کشتی های بهتری برای حمل مسافر و کالا استفاده شد.

وسایل ناوبری از جمله فانوس دریایی برای تسهیل ناوبری در خلیج فارس تنظیم شده است. در سال ۳۲۵ قبل از میلاد، اسکندر بزرگ مامور شد که یک سفر اعزامی به دریای عمان و خلیج فارس را راهپیمایی کند. وقتی مارکوپولو از دربار امپریال در چین بازدید کرد، وی درباره مروارید های همسر امپراتور اظهار نظر کرد، به او گفته شد که آن ها اهل کیش هستند.

در دهه ۱۹۷۰، محمدرضا پهلوی، آخرین شاه ایران، این جزیره را به یک تفریگاه لوکس برای نخبگان بین المللی و کانون گردشگری تبدیل کرد. پس از انقلاب انقلاب اسلامی، جزیره کیش به یک مرکز خرید تبدیل شد. جزیره کیش آخرین مکان شناخته شده رابرت لوینسون بود که در ۹ مارس ۲۰۰۷ در آنجا ناپدید شد.

تور کیش

موقعیت مکانی

در ادامه شما می توانید با مطالعه و اطلاعات دقیق برای تورهای داخلی ، تورهای ارزان کیش و تورهای لحظه آخری کیش اقدام نمایید. جزیره کیش در خلیج فارس، در فاصله ۱۹ کیلومتری از سرزمین اصلی ایران واقع شده است و مساحتی در حدود ۹۱ کیلو متر مربع با مرز بیرونی ۴۰ کیلومتر می باشد که تقریبا شکل بیضوی دارد. در امتداد جزیره کیش  صخره های مرجانی و بسیاری از جزایر کوچک دیگر وجود دارد.

برای اطلاع پیدا کردن از قیمت تور کیش و رزرو تور کیش با ما همراه باشید. این جزیره در امتداد هزار و ۳۵۹ کیلومتری خط ساحلی ایران در شمال خلیج فارس و در سه ماهه اول از ورودی هرمز به خلیج فارس قرار دارد. حداکثر عرض جزیره کیش از خط ساحلی جنوبی تا خط ساحلی شمالی امتداد دارد. سطح جزیره صاف، فاقد کوه یا حتی تپه های مرتفع است.

فرودگاه بین المللی جزیره کیش در یک مرکز مرتفع در ۳۵ -۴۰ متری از سطح دریا ساخته شده است. بالاترین سطح آن از فرودگاه تا سواحل نزدیک هتل شایان گسترش یافته است. جزیره کیش دارای آب و هوای نیمه استوایی خشک است به همین دلیل غالبا تعداد گردشگران داخلی در فصل زمستان خیلی بیشتر از فصول دیگر می باشد و در این دوره جزیره کیش بسیار پر رونق می شود.

شرایط آب و هوایی

جزیره کیش دارای آب و هوای نیمه استوایی بسیار خشک است. طی یک دوره ۸ ساله، متوسط بارندگی سالانه در کیش ۱۴۵ میلی منر است که به طور جداگانه حدودا در فصل زمستان ۵۴% بارش، در فصل پاییز ۲۸ % بارش و در فصل تابستان شاهد ۱۴% بارندگی هستیم. میانگین دمای سالانه ۲۶ درجه سانتی گراد می باشد. رطوبت نسبی در جزیره کیش ، به جز فصول سرد سال، این جزیره را مانند جزیره دریایی می کند.

 رطوبت برای بیشتر سال تقریبا ۶۰% است. در ماه های اکتبر تا آوریل، هوای کیش معتدل است که از ۱۸ درجه سانتی گراد تا ۲۵ درجه سانتی گراد متغیر است. داده های آماری در بایگانی های منطقه آزاد کیش نشان می دهد که دمای این جزیره از گرمای زیاد تا متعادل ، همراه با رطوبت نسبتا زیاد متغیر است.

پس حتما توجه داشته باشید که با توجه به شرایط آب و هوایی می توانید نسبت به انجام این سفر تصمیم بگیرید.

تور کیش

اجاره ماشین در این جزیره

قبل از تصمیم گیری در رابطه با رزرو تور کیش و تور لحظه اخری کیش بهتر است از اجاره کردن ماشین در جزیره کیش اطلاعاتی به دست آوریم. اجاره ماشین در این جزیره بهترین کاری است که می توانید در برنامه خود قرار دهید. زیرا با در دست داشتن یه ماشین می توانید از جاذبه های توریستی کیش بیشتر دیدن کنید و وقت خود را برای پیدا کردن وسیله نقلیه هدر ندهید.

هرچند اجاره کردن ماشین باعث می شود که قیمت تور کیش شما را افزایش دهد ولی برای جوگیری از به هدر رفتن زمان پیشنهاد خوبی است. به همین دلیل که جزیره کیش ، جزیره ای توریستی است و جاذبه های گردشگری زیادی دارد پس برای راحتی خودتان به ماشین احتیاج دارید. علاوه بر اینکه حمل و نقل آسان می شود تجربه رانندگی با بهترین خودروهای جهان را در اختیارتان قرار می دهند.

لذت رانندگی

با انتخاب کردن تور ارزان کیش می توانید از خدمات به صرفه اجاره ماشین در جزیره کیش استفاده کنید. قیمت خودروهای روز دنیا در این جزیره خیلی به صرفه تر ، ارزان تر است به دلیل اینکه جزیره کیش منطقه آزاد تجاری است، ورود کالاهای گوناگون مثل ماشین مالیات گمرکی نمی گیرد. بنا به همین شرایط است که شما می توانید از انواع ماشین های لوکس با قیمتی مناسب اجاره و استفاده کنید.

همچنین رانندگی با ماشینی لوکس و به روز را تجربه خواهید کرد که بتوانید حتی در مدت زمان محدود بسیاری از جاذبه های گردشگری کیش را ببینید و اوقات خوب و خوشی را داشته باشید. از جمله مزیت های اجاره ماشین، می توانیم به  رفت و آمدی راحت به هرکجای جزیره کیش را اشاره کنیم.

تور کیش

در ادامه

بعداز مطالعه درباره اجاره ماشین در جزیره کیش می توانیم به قوانین و مقررات مربوطه در این جزیره بپردازیم. تنها مسئله ای که ممکن است در اجاره ماشین در این جزیره با آن مواجه شوید محافظت خیلی خوب از ماشین است. ولی این مسئله هم با بیمه ای که برای آن در نظر گرفته شده قابل حل می باشد.

رزرو تور کیش و تور لحظه اخری کیش و همچنین اجاره ماشین در این جزیره کار سختی نیست. هرکجا که بخواهید ماشینی را اجاره کنید لازم است مدارک کامل و گواهینامه داشته باشید. در جزیره کیش هم همین مدارک لازم است. در ابتدا به همراه ارائه مدارک باید مبلغی تحت عنوان جرائم احتمالی ناشی از رانندگی و چکی برای ضمانت ماشین به فرد اجاره دهنده بدهید. در صورت عدم خسارت به ماشین و نداشتن جریمه، چک و مبلغ  به شما باز می گردد.

برای دیدن از جاذبه های توریستی کیش با ماشینی که اجاره می کنید راحت تر دسترسی پیدا می کنید. با در نظر گرفتن مدت زمان اقامت در کیش و قیمت تور کیش می توانید ماشین مناسبی را انتخاب کنید. براساس قیمتی که برای تور و سفر جزیره کیش خود در نظر گرفته اید می توانید ماشینی لوکس یا ماشین کم هزینه تری را اجاره کنید. حتی می توانید تور ارزان کیش را انتخاب کرده و در عوض ماشین لوکسی را اجاره کنید.

محله های خوب این جزیره

برای اقامت و زندگی در کیش ابتدا باید با محله های خوب جزیره کیش آشنا شوید که  بتوانید به جاذبه های گردشگری کیش دسترسی بهتری داشته باشید. بعضی از افراد برای شناخت این محله ها از طریق تور ارزان کیش و تور لحظه اخری کیش به این جزیره سفر می کنند و با آنجا آشنا می شوند. ما در اینجا برای صرفه جویی در قیمت تور کیش به طور مختصر محله های خوب را معرفی می کنیم.

از آنجایی که جزیره کیش دارای آب و هوایی پاک و محیطی آرام و زیبا است گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است. به همین دلیل برخی تصمیم گرفتند در جزیره کیش زندگی کنند. برای سکونت در این جزیره باید خیلی از موارد را مورد بررسی قرار داد. با اطلاعاتی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت می توانید در مورد سکونت در این جزیره تصمیم بگیرید.

شهرک صدف کیش از مناطق خوب جزیره کیش است که به مراکز مهم و خوب این جزیره دسترسی راحتی دارد. شهرک صدف کیش جز منطقه های در حال توسعه و تازه ساخت این جزیره می باشد. به همین دلیل منطقه ای مناسبی برای سکونت می باشد و به راحتی به مناطق دیگر دسترسی دارد.

مزایای زندگی در این جزیره

بسیاری از افراد در بیشتر شهر ها به دلیل ترافیک و شلوغی دارای زندگی ماشینی و خسته کننده ای هستند. از این رو بسیاری از آن ها تصمیم می گیرند به شهر یا کشور دیگری مهاجرت کنند. البته کسانی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند برایشان سخت است که بتوانند خود را با شرایط شهرهای کوچک وفق دهند. جزیره کیش از جمله بهترین شهرهایی است که دارای محیطی آرام می باشد. این جزیره انتخاب خوبی برای خرید خانه است.

در واقع می توان گفت افرادی که به دلایل مختلف شرایط زندگی در خارج از کشور را ندارند می توانند خرید خانه در جزیره کیش را انتخاب کنند. قبل از تصمیم گیری در رابطه با مهاجرت به این جزیره، شما می توانید با استفاده از تور ارزان کیش و تور لحظه آخری کیش و اقامت در یکی از هتل های کیش به این جزیره سفر کنید تا با شرایط زندگی در آنجا آشنا شوید.

این جزیره دارای مزایای مختلفی برای زندگی می باشد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. طبق آمارهای گفته شده جزیره کیش  یکی از چهار منطقه دنیا است که درصد اکسیژن خالص بیشتری دارد. بنابراین برای افرادی که مشکلات تنفسی دارند مکان بسیار خوبی برای مهاجرت و زندگی می باشد. امنیت در این جزیره بسیار بالاست. جاذبه های گردشگری کیش به خودی خود مهاجران زیادی را به خود جذب کرده است.

بهترین خودروهای جهانی که در کشور ممنوع است در این منطقه آزاد می باشد. شما می توانید با قیمت مناسب و بدون پرداخت حق گمرک از آن ها استفاده کنید. پرداخت نکردن حق گمرک به این دلیل است که جزیره کیش جزوه مناطق آزاد تجاری می باشد. همچنین در این جزیره به دلیل بالا بودن سطح رفاه، خانه های لوکسی وجود دارد.

تور کیش

مناطق مسکونی

در رابطه با خرید خانه لازم است با شهرک ها، برج ها و مناطق دیگر جزیره کیش آشنایی پیدا کنید. مطالب موجود در این سایت به شما کمک می کند تا این مناطق را به خوبی بشناسید. لازم به ذکر است که بگوییم این جزیره در ساخت و سازها و شهرسازی بسیار پیشرفته عمل کرده است.

 برج های مسکونی این جزیره شامل برج مسکونی بهکیش، برج های دوقلو کیش، برج های سینا یک و دو کیش، برج های مسکونی دیپلمات، برج های پرشین، برج دامون کیش ایر، برج های دامون ساحلی، برج های دامون دریا یک، برج های طلایی، برج های پارسیس، برج های آینده ساز، برج های کرانه، برج میکا و برج اطلس می باشد.که در ادامه به اختصار درباره هرکدام توضیح خواهیم داد.

تور ارزان کیش و تور لحظه آخری کیش به شما کمک می کند تا بتوانید با سفری چند روزه و به صرفه از این مناطق دیدن کنید. از مناطق مسکونی دیگر این جزیره می توانیم به شهرک صدف و شهرک سفین اشاره کنیم. شهرک صدف اصلی ترین شهرک مسکونی در جزیره کیش محسوب می شود. این شهرک دارای ۷ فاز می باشد. عملیات ۵ فاز این شهرک تمام شده است و فاز ۶و۷ در حال ساخت می باشد. در واقع بیشتر افرادی که برای سکونت به این جزیره می آیند، شهرک صدف را برای اقامت انتخاب می کنند.

شهرک سفین از قدیمی ترین شهرک هایی است که در جزیره وجود دارد. این شهرک دارای ۳ فاز می باشد. شهرک سفین در طی سال های گذشته بازسازی شده است. به دلیل داشتن بافت قدیمی و متراژهای پایین تر، آپارتمان های موجود برای سکونت در این شهرک ارزان تر هستند. شهرک نسیم و آناهیتا از جمله شهرک های لوکس این جزیره محسوب می شوند که در نواحی ساحلی کیش قراردارند.

اجاره سوئیت

از جمله پر رفت و آمدترین مناطق ایران می توانیم به جزیره کیش اشاره کنیم. این جزیره به دلیل آب و هوای خوب و منظره ای زیبا هر ساله افراد زیادی را به خود جذب کرده تا با استفاده از تور ارزان کیش و تور لحظه آخری کیش بتوانند به این منطقه سفرکنند. همچنین جاذبه های گردشگری کیش باعث شده توریست های زیادی در این منطقه سوئیت اجاره کنند و مدت بیشتری اقامت داشته باشند.

اجاره سوئیت برای افرادی که به صورت گروهی قصد سفر به این جزیره را دارند بسیار مناسب می باشد. شهرک صدف همانطور که قبلا هم نکاتی درباره آن ذکر شد محل خوبی برای اجاره سوئیت نیز می باشد. زیرا این شهرک فاصله چندانی با بازارها و دریا ندارد. هرکدام از سوئیت ها وابسته به بودجه افراد با کیفیت های مختلف در این منطقه وجود دارد.

 قیمت اجاره سوئیت در فصول مختلف متغیر است زیرا به تعداد تقاضا بستگی دارد. سوئیت ها معمولا به شکل تک خواب، بدون خواب، دو خواب با تعداد ۴ تا ۶ تخت خدمات ارائه می دهند. معمولا سوئیت های تک خواب مبل هایی به شکل تخت خواب دارند که بیشتر مخصوص زوجین می باشد. اجاره سوئیت در مقایسه با اجاره ویلا خیلی به صرفه تر است. اجاره ویلا در این جزیره به دلیل قیمت بالا مورد استقبال قرار نمی گیرد.

و در آخر

در سایر قسمت های این سایت اطلاعات کاملی در مورد جاذبه های گردشگری کیش و در کل جاذبه های گردشگری ایران وجود دارد.

همچنین علاوه بر اطلاعات تورهای کیش ، در مورد سایر تورهای داخلی نیز قیمت ها و پکیج ها آماده شده است.

شما مسافران و همراهان گرامی می توانید برای اطلاع از شرایط تور کیش ، و برای رزرو تور کیش و تور لحظه آخری کیش به سایت مراجعه کنید و یا با ما در آژانس مسافرتی سیارک شهزاد پارسی و با شماره های ۳۳ و ۲۶۷۱۲۷۳۱ در تماس باشید. همچنین می توانید در مورد قیمت تور کیش و تورهای ارزان کیش با ما در ارتباط باشید.