تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

ساحل مرجان کیش

پارک ساحل مرجان کیش یکی از جاهای دیدنی این جزیره است که در سمت شرق آن قرار دارد.این ساحل که یکی از زیباترین سواحل کیش محسوب می شود. آبهای نیلگون و آفتاب درخشانش آن را به مروارید خلیج فارس تبدیل کرده است.جالب است بدانید مرجان ها پس از مردن به صورت سنگ هایی سفید رنگ و اسفنجی در می آیند و زیبایی خاصی را به ساحل می بخشند.با هم اقلیم همراه باشید.

ساحل مرجان کیش

اجاره روزانه خانه در تهران

محوطه ساحل مرجان کیش به صورت جذابی طراحی شده است ودارای آلاچیق هایی برای گذراندن اوقات فراغت می باشد.برای کسانی که از شلوغی و هیاهوی بازارهای کیش فراری هستند این مکان بسیار مناسب است و در این مکان می توانند چشم انداز های بسیار زیبایی را مشاهده کنند.


از دست ندهید : جاهای دیدنی کیش


تماشای طلوع و غروب آفتاب در این پارک تجربه ای تکرار نشدنی را به شما هدیه می دهد.شاید اگر ملوانان کستی یونانی می دانستند که چه منظره ی بی نظیری را می تواند در این ساحل ببینند خودشان هم همچون کشتی یونانی به گل می نشستند!

یکی از نکات جالب این است که بخشی از پیست دوچرخه سواری کیش نیز از این ساحل می گذرد و می توانید دوچرخه سواری در یک محیط فوق العاده را تجربه کنید.از جمله تفریحات و امکاناتی که در ساحل مرجان کیش وجود دارد می توان به  غواصی – جت اسکی – بانانا – شاتل و پاراسل اشاره کرد که هر کدام در نوع خود بسیار هیجان انگیز هستند.همنین اسکله کوچکی در این ساحل قرار دارد که شما را به میان آب های خلیج فارس هدایت می کند.

حتما می دانید که جزیره کیش دارای گونه های آبزی بسیار زیادی است.ماهی های تزئینی و متنوعی در این جزیره وجود دارد که برای هر کسی جالب می باشد و این ماهیان را می توانید در ساحل مرجانی مشاهده بفرمایید.هم اقلیم به شما پیشنهاد می کند در سفر به کیش حتما از این ساحل دیدن کنید و همچنین راهنمای سفر به کیش را نیز مطالعه بفرمایید.