بندر پورتوفینو ایتالیا

ایتالیا دیدنی های بسیار زیادی دارد که در حق آن ها کم لطفی شده و در دنیا شناخته شده نیستند.بندر پورتوفینو یکی از جاذبه های گردشگری ایتالیا است که در شمال غربی این کشور قرار دارد.در این بندر می‌توانید به ماهیگیری مشغول شده و یا از طبیعت بکر آن لذت ببرید.با مجله گردشگری هم اقلیم همراه باشید تا با یکی دیگر از دیدنی های ایتالیا آشنا شویم.

بندر پورتوفینو

آشنایی با بندر پورتوفینو

پورتوفینو به معنی بندر دلفین هاست و این نام به دلیل زندگی تعداد زیادی دلفین در این منطقه در سالیان گذشته ، به این بندر داده شده است.بندر پورتوفینو به عنوان عروس منطقه شمال غربی ایتالیا خود نمایی می‌کند و همواره گردشگران زیادی به آن سفر می‌کنند.


همچنین بخوانید : راهنمای سفر


این بندر که یکی از زیباترین بنادر اروپا محسوب می‌شود سواحل رویایی و زیبایی را در خود جای داده است.همچین هتل های لوکس و مشهوری در این منطقه وجود دارد که از مهمترین آن ها می‌توان به هتل اسپلندیدو و میراماره اشاره کرد.

پورتوفینو شهرت خود را از طبیعت زیبا و ساختمان های رنگارنگش به دست آورده؛این ساختمان ها مناظری شگفت انگیز را در منطقه به وجود آورده اند.همچنین بناهای تاریخی زیادی در این بندر قرا دارد که از زمان سلطه فلورانس به جای مانده است.

در این منطقه تنها 500 نفر زندگی می‌کنند و این 500 نفر زندگی خود را با ماهی گیری ، هتلداری و رستوران داری می‌گزرانند.هر فردی سرگرم کار خود است و این افراد شهری آرام و امن را برای گردشگران مهیا کرده اند.

هتل نچرال ریزورت پوکت

پورتوفینو

جالب است بدانید بندر پورتوفینو به محل مورد علاقه افراد مشهور برای استراحت تبدیل شده.رکس هریسون بازیگر مشهور انگلیسی در این منطقه صاحب یک ویلا بود و اخیرا آوریل لاوین ماه اصل خود را در این منطقه سپری کرده است.

این منطقه در فصل تابستان بسیار شلوغ است و در فصل زمستان بسیار خلوت.بهترین زمان سفر به این منطقه فثل بهار و پاییز است چراکه هم آب و هوا مطلوب است و هم جمعیت خیلی زیاد نیست.

Load More In متفرقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *