تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

آکواریوم باتومی

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی باتومی گرجستان شما را با آکواریوم باتومی که یکی از مکان های تفریحی این شهر به حساب می آید آشنا خواهیم کرد در ادامه با ما همراه باشید

اجاره روزانه خانه در تهران

شهر باتومی گرجستان به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری فراوان هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند و در سال های اخیر به یکی از شهرهای توریستی این کشور تبدیل شده است.یکی از جاذبه های تفریحی باتومی آکواریوم باتومی است که در نوع خود بسیار جذاب و دیدنی می باشد.با هم اقلیم همراه باشید.

آکواریوم باتومی

این آکواریوم زیبا توسط بهترین معماران بین المللی طراحی شده است و یکی از بهترین آکواریوم های طراحی شده دنیا است.طرح کلی این مجموعه از سنگ ریزه های ساحل دریای سیاه و شهر باتوکی الهام گرفته است که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.در ایی آکواریوم هر سنگ نشان دهنده نماد یک اقیانوس یا دریا است و نماد هایی از دریای اژه – مدیترانه – اقیانوس هند – دریای سیاه و اقیانوس آرام در این آکواریوم وجود دارد.

آکواریوم باتومی

آکواریوم باتومی ساختمانی با شکوه در باتومی است که با نماد منحصر به فرد خود هم از دریا و هم از زمین قابل مشاهده می باشد.این آکواریوم با داشتن چهار نمایشگاه اصلی و یک فضای چند منظوره با پس زمینه سیاه سفید نشان دهنده ی ساحل دریای سیاه است. مغازه ها و کافه هایی نیز در این مکان جهت استفاده بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است.

برای بازدید از این آکواریوم می توانید پس از گردش در بخشی از آکواریوم به فضای مرکزی بروید و برای استراحت و خوردن و آشامیدن دقایقی را در آنجا سپری کنید و سپس به ادامه بازدید بپردازید.این مجموعه علاوه بر استفاده به عنوان یک محل تفریحی و آموزشی می توان برای محلی برای داشتن یک قرار دوستانه استفاده شود و بسیار هم جذاب است.

مساحت این مجموعه به طور کلی ۲۰۰۰ متر مربع است و به عنوان تلفیقی از انسجام طبیعت و مدرنیسم توانسته به یک ساختمان زیبا و کاربردی تبدیل شود.طراحی داخلی این مجموعه نیز به شکل هنرمندانه ای ساخته شده و در آن از فلز های براق به شکل برگ شناور استفاده شده است.

امیدواریم که این مطلب برای شما عزیزان مفید بوده باشد.پیشنهاد می‌کنیم از صفحه راهنمای سفر نیز بازدید بفرمایید.

آکواریوم باتومی