تور های پاییزی سلام پروازلحظه آخراجاره خودرو در دبی

آکواریوم دبی

در این مقاله از معرفی مکان های دیدنی دبی شما را با آکواریوم دبی که یکی از مکان های تفریحی و سرگرمی در دبی امارت است آشنا خواهیم کرد

اجاره روزانه خانه در تهران

این آکواریوم  یک آکواریوم بسیار بزرگ است که شهرت زیادی در آسیا و حتی جهان دارد و یکی از دلایل شهرت این آکواریوم و جلب توجه جهانیان کمبود آب در امارات است. اگر سفر به دبی را تجربه کرده باشید حتما می‌دانید که آب و هوای دبی گرم و خشک است و وجود یک آکواریوم به این وسعت چیز عجیبیست. دبی جاذبه های گردشگری بسیاری دارد اما در بین تمامی این ها بازدید از آکواریوم دبی لطف خودش را دارد پس از بازدید آن غافل نشوید.با هم اقلیم همراه باشید تا با این آکواریوم بی نظیر آشنا شویم.

آکواریوم دبی

این آکواریوم زیبا و خاص در مرکز خرید دبی مال قرار گرفته است و هر روزه افراد زیادی برای دیدن این آکواریوم بسیار خاص و زیبا به این مرکز خرید مراجعه می کنند.البته این آکواریوم فقط یک آکواریوم ساده نیست و ویژگی های بسیار جالبی دارد که در ادامه آن ها را به شما می‌گوییم.

یکی از ویژگی های خاص این آکواریوم وجود کوسه ها و تمساح های استرالیایی است که نظر هر بازدید کننده ای را به خود جذب می کند.معمولا در آکواریوم های کشور های توریستی دیگر،کوسه ها وجود ندارند اما در آکواریوم دبی شاهد آن ها خواهید بود.

در این آکواریوم حدود 140 گونه از جانوران دریایی زندگی می کنند که تعداد آن ها تقریبا 32000 است.به منظور بازدید از آکواریوم دبی می توانید وارد تونل های آن شوید و از قدم ردن در این تونل ها و مشاهده جانوران دریایی ای که در این آکواریوم زندگی می کند لذت ببرید.

کلیک کنید
پل ورسک کجاست؟

آکواریوم دبی

این مجموعه از بخش های مختلفی تشکیل شده است که به شرح زیر می‌باشند.

  • آکواریوم
  • غواصی
  • رصدخانه
  • تونل ها
  • باغ وحش

لازم به دکر است ساعت بازدید از آن از ساعت 10 صبح تا 12 شب است و حدود قیمت بلیط آکواریوم، باغ وحش، تونل و رصدخانه 100 درهم می باشد.

پیشنهاد می کنیم در بازدید از جاذبه های گردشگری دبی،آکواریوم دبی را فراموش نکنید.در نظر داشته باشید بازدید از این آکواریوم برای کودکان زیر 3 سال رایگان است.

آکواریوم دبی2

آکواریوم دبی


مقالات بیشتر بخوانید :