تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

راهنمای اجاره ماشین در کیش ؛ جزیره کیش همیشه یکی از پرطرفدار‌ترین مقاصد گردشگری در بین گردشگران داخلی بوده و با توجه به اینکه بسیاری از جاذبه‌های گردشگری ایران در این جزیره قرار دارد همواره میزبان گردشگران زیادی بوده است. یکی از بخش‌های جذاب سفر به کیش اجاره ماشین در کیش است که می‌تواند سفری به یاد ماندی را رقم بزند. با هم اقلیم همراه باشید تا بدانیم چطور در کیش ماشین اجاره کنیم.

اجاره ماشین در کیش

اجاره ماشین در کیش

سیستم حمل و نقل عمومی در جزیره کیش مناسب و کم نقص است و گردشگران می‌توانند به راحتی و با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به گشت و گذار در شهر بپردازند؛ اما داشتن یک ماشین شخصی در جزیره کیش همیشه یکی از مهم‌ترین خواسته‌های گردشگران بوده است. با ماشین شخصی می‌توان طبق زمان بندی و برنامه دلخواه خود در کیش رفت و آمد کرد و از جاذبه‌های گردشگری آن بازدید کرد.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره ماشین لوکس در کیش

یکی از مزیت‌های جزیره کیش این است که می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مناسب خودروی لوکسی را اجاره کنید و به گشت و گذر در کیش بپردازید و از جاذبه های گردشگری آن بازدید کنید. در ادامه تعدادی از آژانس های اجاره ماشین در کیش و قوانین اجاره ماشین را به شما خواهیم گفت.

اجاره ماشین در کیش

قوانین اجاره ماشین در کیش

در هر جای دنیا که باشید برای اجاره ماشین باید مدارک معتبری را ارائه کنید. در جزیره کیش هم بابت اجارهماشین می‌بایست کارت شناسایی و گواهینامه معتبر به همراه داشته باشید. علاوه بر این‌ها ارائه یک فقره چک بانکی به عنوان امانت در وجه شرکت طرف قرارداد، بابت جبران خسارت‌های احتمالی خودرو، لازم است. لازم به ذکر است چک مورد نظر باید به ارزش قیمت خودروی اجاره شده باشد.

در صورت نداشتن چک می‌توانید مبلغی معادل ۱ تا ۵ میلیون تومان  به عنوان ضمانت نزد شرکت طرق قرارداد به امانت بگذارید.در واقع میزان مبلغ بستگی به خودرویی دارد که انتخاب می‌کنید. هزینه پرداخت شده پس از تحویل خودرو به شما بازگردانده می‌شود.

در مورد خلافی‌های خودرو نیز می‌بایست مبلغ ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان به مدت ۳ تا ۱۰ روز کاری نزد شرکت باقی بماند و پس از مشخص شدن وضعیت خلافی خودرو،در صورت نداشتن خلافی در مدت اجاره ماشین مبلغ به شما بازگردانده می‌شود.

اجاره ماشین در کیش

پس از انجام مراحل فوق، قراردادری بین اجاره کننده و شرکت اجاره دهنده تنظیم می‌شود و طی آن مبلغ اجاره ماشین نسبت به روزهای اجاره تعیین می‌شود. محاسبه زمان برای اجاره ماشین در کیش معمولا ۲۴ ساعت می‌باشد. همچنین هزینه بنزین نیز بر عهده اجاره کننده می‌باشد.

قوانین رانندگی کیش

لازم است قبل از اجاره خودرو از قوانین رانندگی در کیش مطلع باشید. رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در این جزیره نیز مانند سایر مناطق کشور الزامی است و در صورت رعایت نکردن قوانین مشمول جریمه خواهید شد.

  1. بستن کمبرند ایمنی الزامی است.
  2. ایجاد آلودگی صوتی ممنوع است.
  3. بوق زدن در تمامی نقاط کیش ممنوع است و شامل جریمه خواهد شد.
  4. بیرون انداختن اشیاء یا زباله از خودرو ممنوه بوده و شامل جریمه می‌شود.
  5. حد اکثر سرعت در خیابان‌های اصلی جزیره کیش با استفاده از تابلو های راهنمایی رانندگی اعلام شده است ؛ اما حداکثر سرعت در مکان‌های تفریحی و سیاحتی ۵۰ کیلومتر در ساعت بوده و توسط دوربین ها کنترل می‌شود.
  6. باید بدانید که جریمه های رانندگی در کیش دو برابر شهرهای دیگر می‌باشد.

اجاره ماشین در کیش

آژانس های اجاره ماشین در کیش

کیش آنلاین

آدرس : جزیره کیش،شهرک صدف،دفتر خدماتی،فاز ۴،طبقه اول،واحد ۵۲

تلفن: ۰۹۳۷۶۶۶۳۰۸۰-۰۹۱۷۱۹۹۹۲۶

نوین رنت

آدرس:جزیره کیش، بلوار مروارید، بازار شارستان، پلاک ۲۷

تلفن: ۰۹۳۴۷۶۸۰۷۹۳-۰۹۳۴۷۶۸۲۶۱۴

یکتا شتاب کیش

آدرس:جزیره کیش، روبروی  بازار پردیس، ساختمان ایران زمین، طبقه دوم واحد۱

تلفن:۰۹۳۹۱۵۱۴۵۶۵-۰۹۱۲۵۹۳۱۳۱۵

کایت کار کیش

آدرس: بازار ونوس،طبقه اول

تلفن:۰۹۳۴۷۶۹۷۰۸۲

جام جم نوین کیش

آدرس: روبه روی مسجد امیر،ساختمان کشتیرانی

تلفن: ۰۹۳۴۷۶۹۵۴۵۴

در انتها توجه داشته باشید شرکتی که قصد اجاره ماشین از آن را دارید باید عضو مجمع رنت کاران کیش باشد.