تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

چگونه یک تاب ریلکسی و راحتی خوب انتخاب کنیم؟

تاب ریلکسی، تاب راحتی یا صندلی تابی همه نام یک نوع تاب و بیش از ۲۰مدل هستند که اصطلاحا به آن تاب ریلکسی گفته می شود که به صورت سبد وصندلی آویز از پایه به همراه تشک می باشند و در دو مدل یک و دونفره و با تنوع رنگ و انتخاب با مدل دلخواه شما تولید می شوند

 

اجاره روزانه خانه در تهران

تاپ ریلکس

      تاب ریلکسی یک وسیله برای نشستن و ریلکسی کردن در آن بوده و سال های سال است که جزیی از مبلمان و لوازم مورد نیاز خانه و آپارتمان را تشیکل داده و امروزه مشتریان عزیز برای تهیه جهیزیه، تاب ریلکسی خرید کرده و دکوراسیون خانه خود را با آن زیبایی می بخشند و البته بیشترین کاربرد تاب ریلکسی  به آرامش رسیدن عضلات بدن و استراحت کوتاه و بلندمدت، مطالعه و مرور صفحات مجازی می باشد که با توجه به تولید در مدل های متنوع شما قادر به انتخاب تاب ریلکسی مورد علاقه خود  با تنوع رنگ بدنه و پارچه می باشید.

تاب راحتی ویلامبل امروزه در همه جای آپارتمان همچون حال و پذیرایی، اتاق خواب، تراس و بالکن، روف گاردن، پشت بام و در ویلا و باغ، تالار، رستوران، آتلیه ها قابل استفاده بوده و از آنجا که تاب ریلکسی در دو نوع جنس بافت کنفی یا ابریشمی و مواد پی اتیلن آنتیUV تولید می شوند شما قادر هستید که تاب ریلکسی کنفی یا ابریشمی را در فضای داخل و تاب ریلکسی بافته شده با مواد پلی اتیلن را در محیط و فضای باز استفاده نمایید.

تاب ریلکس
تاب ریلکسی قابل استفاده در فضای داخل و بیرون

ویژگی تاب راحتی و ریلکسی بافته شده با مواد پلی اتیلن شستشو آسان و مقاوم به اشعه نور خورشید و نسبت به بارش برف و باران مقاوم می باشد. به یاد داشته باشید که در نگهداری محصولات فضای باز نهایت دقت را به خرج داده و کوشا باشید.

از مزیت تاب های ریلکسی ویلامبل انتخاب رنگ بدنه بوده که اکثرا ۴رنگ مشکی، قهوه ای، نسکافه ای و سفید و… از رنگ های اصلی و پرفروش بوده و شما در انتخاب رنگ پارچه تشک و کوسن مبل ریلکسی خود از بین بیش از ۱۰ رنگ پارچه مبلی می توانید دست به انتخاب بزنید و در حقیقت شما رنگ پایه، سبد و تشک تاب ریلکسی را انتخاب کرده و پس از تولید درب منزل تحویل می گیرید.

با توجه به اینکه تاب ریلکسی قابلیت مونتاژ آسان و راحت داشته، می توانید بعد از سفارش تاب ریلکسی و ارسال آن به درب منزل در هر کجای کشور که باشید، قطعات آن را به آسانی از درب با عرض کم و راهروهایی که فضای کافی برای عبور ندارد به راحتی حمل کرده و با استفاده از ویدئوهای آموزشی و یا نصاب شرکت تاب خود را مونتاژ نمایید و با توجه به تحمل وزن بالای تاب راحتی، در هر کجای خانه توسط اعضای خانواده قابل استفاده می باشد. در زمان نصب تاب ریلکسی به محکم بسته شدن پیچ و مهره ها دقت کرده و از تاب خوردن های هیجانی پرهیز نمایید و توصیه می کنیم که ساعت ابتدایی استفاده از تاب ریلکسی حتما از لوازم شکستنی فاصله داشته تا قلق استفاده از آن به دستتان بیاد. البته تاب خوردن کار سختی نبوده و سلامتی شما عزیزان همیشه اولویت برای تولید می باشد و ضمنا در صورت استفاده از تاب ریلکسی توسط افراد با قد بلند یا کوتاه می توانید از قسمت بالای تاب ریلکسی تعداد زنجیرهایی که برای راحت نشستن لازم است در فنر و قلاب قرار دهید.

از عمده تفاوت های قیمت و جنس تاب ریلکسی تولیدی ها می توان به جنس اسکلت، جنس پارچه و بافت، الیاف داخل کوسن و رنگ بدنه اشاره کرد که در صورت خرید از شرکت معتبر خیالتان هم نسبت به کیفیت و قیمت کالا خریداری شده راحت خواهد بود و بعد از آن با توجه به اینکه هر شرکت با متد، روش و مدل خاصی تولید تاب ریلکسی دارد، با خرید از تولیدی و شرکت معتبر در صورت نیاز می توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی تاب برخوردار شوید.

تاب ریلکس

مرور صفحات مجازی با تاب ریلکسی و صندلی تابی

شاید شنیده باشید که تاب ریلکسی یا همان صندلی تابی وسیله بسیار خوبی برای استراحت، مطالعه، مرور کردن صفحات مجازی و تماشای فیلم و تلویزیون هستش و حتی می توانید کودکانتان را بر روی آن گذاشته و همراه با تاب خوردن بخوابانید. وقتی روی تاب راحتی یا ریلکسی می نشینید حس راحتی و حس معلق بودن در هوا را به شما القا کرده و داشتن حسی همچون پرواز از تجربیات خوب نشستن بر روی این صندلی های تابی می باشد که بیش از ۲۰مدل تاب ریلکسی موجود می تواند تنوع انتخاب را بالا برده و با رنگ مورد علاقه خود در فضای تراس، پذیرایی و یا اتاق و یا مدل های مناسب فضای باز برای داخل حیاط نیز از آن استفاده کرده و تجربیات شیرینی را کسب نمایید. تاب ریلکسی در دو سایز یک و دونفره بوده که می تواند لذت نشستن در کنار کسانی که دوستشان داریم را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

تاب ریلکس

تاب ریلکسی یک نفره فضای حدودا ۱۰۰در۱۰۰سانتی متر مربع با تحمل وزن ۱۴۰و۲۰۰کیلوگرم و تاب ریلکسی دونفره فضای ۱۵۰در۱۵۰ سانتی متر مربع فضا اشغال کرده و تحمل وزن ۳۰۰کیلوگرم بوده و شما قادر به تاب خوردن در حول محور پایه زیر بوده و با فنری که از بالا متصل به پایه هست می توانید از حالت ارتجاعی پایه و تاب نهایت لذت را ببرید. تاب ریلکسی با توجه به استفاده مداوم و شاید توسط افراد مختلف خانواده در صورت کثیف شدن تشک و کوسن به راحتی با تخلیه مواد داخل تشک قادر به شستشو بوده و کوسن تاب ریلکسی مثل روز اول قابل استفاده می باشد. در صورت نیاز به تمیز کردن پایه وعلمک با توجه به استفاده از رنگ کوره ای الکترواستاتیک به راحتی به دستمال نم دار قابل تمیز کردن بوده و برای تمیز کردن بافت بدنه تاب ریلکسی از شوینده های مبل و به آرامی و نهایت دقت می توانید بافت را تمیز نمایید. به یاد داشته باشید که بافت بدنه از جنس پلی اتیلن به راحتی قابل تمیز شدن می باشد و البته استفاده از رنگ های تیره کار شما را برای تمیز کردن زودهنگام بدنه تاب راحت می کند.

ضمنا به یاد داشته باشید که از خصوصیات ومزیت های تاب ریلکسی ایرانی، کمک به رشد تولید ملی و از تنوع زیاد و انتخاب رنگ، داشتن خدمات پس از فروش می باشد و شما مادام العمر می توانید بدون نگرانی از تاب خود استفاده کرده و در صورت نیاز به تعمیر پایه وعلمک، تشک و کوسن جدید و قطعات مورد نیاز در صورت گم کردن استفاده نمایید و ویلامبل این امکان را فراهم ساخته که اگر از این شرکت تاب خود را خریداری نمایید در صورت نیاز به بافت با رنگ جدید در آینده قادر به ارسال تاب و تغییر رنگ نیز می باشید.

شرکت تاب ریلکسی ویلامبل با بیش از ۲۰مدل تاب راحتی و استفاده از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و با مهندسی تخصصی و رعایت استانداردهای لازم آماده تولید و ارسال تاب ریلکسی مورد علاقه شما به درب منزل ومحل کار شما می باشد.. کافیست وارد سایت ویلامبل شده و از مدلهای متعدد این شرکت بازدید نمایید.