تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

تله سیژ ناژوان اصفهان

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری هم اقلیم شما را با تله سیژ ناژوان اصفهان آشنا خواهیم کرد. برای آشنایی با این تله کابین محبوب شهر اصفهان در ادامه با ما باشید.

اصفهان یکی از مقاصد گردشگری بسیار محبوب ایران است که همه ساله گردشگران داخلی و خارجی بسیاری به آن سفر می کنند. صحبت از جاذبه های دیدنی و تاریخی اصفهان کاری دشوار است زیرا تعداد این جاذبه ها آنقدر زیاد است که نمی توان همه آنها را نام برد. همه با شنیدن نام اصفهان جاذبه های شاخص این شهر چون میدان نقش جهان، کاخ چهل ستون، عالی قاپو، سی و سه پل و .. را به یاد می آورند. شهر زیبای اصفهان علاوه بر شمار بسیار زیاد آثار تاریخی، دیدنی های دیگری نیز دارد. از جمله این مکان های تفرحی تله سیژ ناژوان اصفهان است که در ادامه با آن آشنا می شویم.

اجاره روزانه خانه در تهران

تله سیژ ناژوان منظره‌ زیبایی از کوه صفه، پارک جنگلی ناژوان و رودخانه‌ی زاینده رود را برابر مخاطبش قرار می‌دهد. طول این تله سیژ نزدیک به ۲ کیلومتر است. تله سیژ نوعی تله‌کابین است که جای اتاقک از صندلی برای حمل مسافران استفاده می‌کند. این نوع تله‌کابین بیش‌تر در پیست‌های اسکی یا مناطق خوش آب و هوا استفاده می‌شود.

تله سیژ ناژوان اصفهان

تله­ سیژ ناژوان به طول حدود یک هزار و ۹۲۵ متر (رفت و برگشت ۳ هزار و ۸۵۰ متر) و دارای ۶۰ صندلی سه نفره می­باشد که شهروندان و مسافرین می­توانند با سوار شدن و نشستن بر روی این صندلی­ها در محیط آزاد بر فراز درختان و رودخانه، در ارتفاع ۲۴ متری از سطح زمین، با سرعت حدود ۲ تا ۳ متر بر ثانیه حرکت نموده و از مناظر زیبای این پارک طبیعی لذت ببرند.

تله سیژ ناژوان اصفهان

خوب است بدانید که ایستگاه اول تله سیژ در ورودی پارک ناژوان قرار دارد و ایستگاه دوم آن در جنوب زاینده رود و کنار باغ پرندگان واقع شده است. اگر سفری به اصفهان داشتید حتما به این مکان تفرحی سر بزنید.

تله سیژ ناژوان تنها یکی از گزینه های جذاب پارک جنگلی ناژوان است و در این پارک مجموعه ای از دیدنی ها و تفریحات مانند شهربازی، باغ پرندگان، باغ خزندگان، باغ موزه پروانه ها، آکواریوم، موزه صدف و … انتظار شما را می کشند و شما می توانید از تفریحات بسیاری در پارک ناژوان لذت ببرید.

تله سیژ ناژوان اصفهان

آدرس : ایران، اصفهان، اتوبان شهید حبیب اللهی، میدان سهروردی، خیابان الفت، پارک جنگلی ناژوان

ساعت بازدید: همه روزه از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۹:۰۰

هزینه بازدید: ۲۵٫۰۰۰ تومان

شماره تماس: ۰۳۱-۹۵۰۱۰۱۰۸