سفر به کیش با قطار

سفر به کیش با قطار

سفر به کیش با قطار :: جزیره کیش همیشه یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای گردشگران داخلی بوده و با جاذبه ها و تفریحات خوب همواره به بهترین شکل ممکن از گردشگران پذیرایی کرده است. جاهای دیدنی کیش در سراسر این جزیره پراکنده هستند و گردشگران را ساعت ها با خود سرگرم می‌کنند.

در مطالب گذاشته از مجله گردشگری هم اقلیم درباره سفر به کیش صحبت کردیم و مطلب راهنمای سفر به کیش را نوشتیم.حالا با توجه به اینکه افراد زیادی خواهان سفر به کیش با قطار هستند ، تصمیم گرفتیم در این مطلب از سایت ، نحوه سفر به کیش با قطار را توضیح دهیم و اینکه به شما عزیزان بگوییم که اصلا سفر به کیش با قطار امکان پذیر است یا نه.

سفر به کیش با قطار

تور کیش با قطار یکی از مواری است که گردشگران و سفردوستان در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل آن را بسیار زیاد جستجو می‌کنند.لازم به ذکر است سفر به کیش با قطار یکی از ایمن ترین راه ها برای سفر به این جزیره و بازدید از جاذبه های کیش است.

اگر قصد دارید با قطار به جزیره کیش سفر کنید باید بدانید که همه روزه قطارها از تهران به سمت بندر عباس در حرکت هستند و در هر روزی که بخواهید می‌توانید بلیط آن را تهیه کنید.

پس از رسیدن به بندر عباس می‌توانید دو گزینه را برای رفتن و رسیدن به کیش انتخاب کنید.گزینه اول این است که به اسکله شهید رجایی بروید و با استفاده از کشتی و سفر دریایی خود را به کیش برسانید.از بندر لنگه ، بندر چارک و بندر آفتاب نیز می‌توانید خودتان را با استفاده از کشتی به کیش برسانید.

یکی دیگر از گزینه هایی که پیش رو دارید سفر از بندر عباس به کیش با هواپیما است.بدین منظور می‌توانید با خرید بلیط هواپیما از بندر عباس به کیش بروید.

نکته مهم این است که در سفر به کیش با قطار شما حتما باید ابتدا به بندرعباس بروید و سپس می‌توانید از راه های مختلف خودتان را به کیش برسانید.

یک نظر برای "سفر به کیش با قطار" ارسال شده.
  1. فائزه گفت:

    من تا حالا با قطار کیش نرفتم ولی قشم رفتم خیلی ام واسم لذت بخش بود اول رفتیم بندرعباس و از اونجا هم با کشتی رفتیم قشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *