تور های پاییزی سلام پروازلحظه آخراجاره خودرو در دبی

کافی‌شاپ‌های زاهدان

کافی‌شاپ‌های زاهدان را میشناسید ایا به کافه و کافه‌گردی در کافه های زاهدان در استان سیستان و بلوچستان علاقه‌مند هستید،در ادامه همراه وب سایت گردشگری هم اقلیم باشید تا با این کافی شاپ ها در زاهدان بیشتر آشنا شوید.

 کافه ویونا

اولین کافه شاپ که می‌خواهم به شما معرفی کنم، کافه ویوناست. شما می‌توانید از ساعت 10 صبح تا 23 شب به همراه خانواده و دوستان‌تان از اینترنت، پارکینگ و صبحانه این کافه استفاده کنید. در ضمن، امکان رزرو هم داریدو قیمت متوسط پس می توانید امتحان کنید

اجاره روزانه خانه در تهران

آدرس کافه ویونا: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان قلنبر، بین قلنبر 6 و 7

 کافه ویونا

 کافی شاپ پاریس

اگر در زاهدان هستید یا قصد سفر کردن به آنجا را دارید، حتما یکی از مقاصد کافه‌گردی‌تان باید این کافه باشد. ساعت کاری این کافه هم از شنبه تا جمعه از ساعت 5 تا 12 شب است.

آدرس کافی شاپ پاریس: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان جانبازان، نرسیده به بزرگمهر

کافه های زاهدان

کافه زمستون

اگر می‌خواهید در روزهای گرم و داغ تابستان از روزهای هفته از شنبه تا جمعه و از ساعت 12 ظهر تا 23 شب در یک فضای خنک زمستونی با دکوری منحصربه‌فرد باشید، کافه زمستون را فراموش نکنید.. از این کافی شاپ می‌توانید رزرو و پرداخت الکترونیکی داشته باشید. نوع وعده غذایی کافه زمستون هم میان وعده و مقرون به صرفه است.

آدرس کافه زمستون: ایران، سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان بزرگمهر 2

کافه های زاهدان

کافه راینو

کافه راینو 70 ساله است و بارها در دست بازسازی صاحبانش قرار گرفته،این کافه با فضا آرام بخش خود، فضای قدیمی شهر را القا می‌کند. اگر می‌خواهید در یک کافی شاپ قدیمی با ویژگی‌ها و امکاناتی مانند تلویزیون،، داشتن محوطه پارکینگ، میان وعده، رزرو و قیمت‌های مناسب بروید، این کافه را پیشنهاد می‌کنم.

آدرس کافه راینو: ایران، سیستان و بلوچستان، زاهدان، امام خیمینی 49، حد فاصل کفعمی و آزادی

کافه پلاس

کافه پلاس کافه شاپ مدرن، شیک و بزرگ است و می‌تواند نیازهای‌تان را برآورده کند. از ظاهر و دکور این کافه هم نگذریم که صاحبان آن در هیچ چیزی از انتخاب رنگ دیوارها و سقف، میز و صندلی‌ها و … چشم پوشی نکردند.

آدرس کافه پلاس: ایران، سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان دانشگاه، بین دانشگاه 8 و خیابان پاسداران

کافی شاپ کربن

از مدرن‌ترین کافه های زاهدان، کافه شاپ کربن با امکانات و خدمات رفاهی است. امکاناتی مثل، جای پارک خودرو، داشتن داستگاه کارتخوان برای پرداخت الکترونیک، غذاهای گیاهی، صبحانه، فضای باز، سرویس بهداشتی، موسیقی، رزرو تلفنی، تلویزیون، VIP و داشتن گالری باعث شده از بهترین کافه شاپ‌های زاهدان باشد. درضمن، از ساعت 11 صبح الی 24 شب می‌توانید از امکانات و خدمات این کافه استفاده کنید.

یکی دیگر از مزیت‌های کافه شاپ کربن بیرون‌بر بودن آن است. از ظرفیت داخل کافه کربن بگویم که به 18 نفر و ظرفیت فضای باز آن به 150 نفر می‌رسد و اجازه سیگار کشیدن فقط در فضای باز را دارید.

آدرس کافه شاپ کربن: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان آزادی، آزادی 5

کافه مرداد

 اگر فضایی فوق‌العاده با نوشیدنی‌های دوست داشتنی می‌خواهید تجربه کنید، می‌توانید به کافه مرداد مراجعه کنید و از امکانات جای پارک خودرو، اینترنت استفاده کنید. در ضمن، در کافه مرداد امکان کشیدن سیگار وجود دارد.

آدرس کافه مرداد: سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار قلنبر، نبش قلنبر 6

 کافی شاپ کافئین

 کافه شاپ کافئین از ساعت 8 صبح تا 23 شب به آن باز است و میتوانید به آن مراجعه کنید.

این کافه هم مانند دیگر کافی شاپ‌ها، امکانات و خدمات متنوعی از جمله، دستگاه کارت‌خوان، سرویس بهداشتی، قهوه و غذاهای بیرون‌بر، تلویزیون، موسیقی، ، پارکینگ، رزرو تلفنی، VIP، صبحانه، غذا، گالری، بازی، فروشگاه و صبحانه را ارائه می‌دهد

و قیمت‌های خوراکی و نوشیدنی‌های کافی شاپ کافئین مقرون به صرفه‌ست.

آدرس کافه کافئین: ایران، سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان شهید قلنبر، حد فاصل قلنبر 6 و 8

سایر کافی شاپ های زاهدان

  • آدرس کافه بامبو: سیستان و بلوچستان، زاهدان، بزرگمهر، بزرگمهر 44
  • آدرس کافه وزرا: سیستان و بلوچستان، زاهدان، زیباشهر، بلوار پیامبر اعظم، نرسیده به تقاطع ویلا
  • آدرس کافه پیانو: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان قلنبر، روبه روی اداره آموزش و پرورش
  • آدرس کافه پیانو: سیستان و بلوچستان، زاهدان، بزرگمهر 16
  • آدرس کافه 13: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان دانشگاه، دانشگاه 13
  • آدرس کافه آبرنگ: سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار امیرالمومنین