تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

مهمانخانه Aescher

مهمانخانه Aescher، درجایی نفس گیر ساخته شده است که رفتن به آنجا آدم را به وجد می آورد.در ادامه همراه وب سایت گردشگری هم اقلیم باشید تا با این  مهمانخانه  خیره کنند در سویس بیشتر آشنا شوید.

مهمانخانه Aescher

اجاره روزانه خانه در تهران

معرفی مهمانخانه Aescher

این مهمانخانه در حدود ۲۰۰ سال پیش توسط کشاورزانی ساخته شد که نیاز به مکانی برای اقامت استراحت داشتند.زمانی که گوسفندان خود را به چرا در این منطقه می آوردند در ان استراحت کنند.

در عصر حاضر نیز این مکان تبدیل شده به یک مکان پرطرفدار برای بومیان و گردشگران خارجی و…

مهمانخانه Aescher

معماری مهمانخانه Aescher

این ساختمان  در این مکان به سختی ساخت یک اهرام است زیرا که انتقال مصالح ساختمانی و چوب ها در این ارتفاع بسیار سخت است حالا شما فک کنید در ۲۰۰ سال قبل وسایل امروزی و ابزاری برای راحتی کار وجود نداشته است.

در حال حاضر رفتن به این هتل و اقامت در آن کار اسانی شده است.

مهمانخانه Aescher

دسترسی به مهمانخانه Aescher

سوار تله کابین شده و از منطقه Appenzell   که مردمان آن زندگی سنتی دارند عبور کنید،حتی نیز بومیان زندگی سنتی این منطقه جوری بیان می کنند که در زمان سفر کردید.

مهمانخانه Aescher

تله کابین در Wasserauen قرار گرفته است. تا رسیدن به تله کابین باید با قطار یا خودرو بروید. استفاده از قطار و رسیدن به اینجا ۲:۳۰ ساعت زمان میبرد.

بومیان این منطقه پیاده رویی را ترجیح می دهند تا استفاده از تله کابین و…  بعد از پیاده شدن از تله کابین ۲۰ دقیقه پیاده رویی به سمت Aescher Wildkirchli دارد.

مهمانخانه Aescher

وقتی شما به بالا کوهستان برسید منظره زیبایی را خواهید دید.حتی میتوانید پاراگلایدر نیز سوار شوید به دلیل ارتفاعات  مناسب برای چنین تفریحاتی است.

ولی اگر شما نیز ترس از ارتفاع دارید اصلا برای شما مناسب نیست با نگاه کردن به بالا سر خود دیواره سنگی که به هتل چسبیده را خواهید دید

در روز هایی که هوا مساعد باشد میزه های هتل در بیرون و با غذایی محلی پذیرایی می شود.در این رستوران به دلیل محل قرار گیری آن باید بابت غذا پول بیشتری بپردازید.

مهمانخانه Aescher

شما می توانید در هتل کوهنوردان که دائما به منطقه می ایند را ببینید.اتاق هایی هتل به صخره متصل هستند،شما نیز میتوانید در داخل هتل صخره مشاهده کنید،در این هتل از وسایل لوکس خبری نیستحتی بهتر است که پتو کیسه اب گرم نیز به همراه داشته باشید.

مهمانخانه Aescher

رزرو اتاق در مهمانخانه Aescher

شما می توانید از اول ماه نوامبر اتاق در این مهمانخانه رزرو کنید در بعقیه روز سال این مهمانخانه تعطیل است.

مهمانخانه Aescher