تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

سفر به آمریکا، سرزمین فرصت‌ها و آرزوها، آرزوی بسیاری از مردم جهان است. اما قبل از برنامه‌ریزی برای سفر به این کشور پهناور، باید به فکر هزینه‌های آن باشید. در این مطلب به بررسی هزینه‌های مختلف سفر به آمریکا، از جمله بلیط هواپیما، ویزا، هتل، حمل و نقل، خورد و خوراک و تفریح خواهیم پرداخت.

هزینه سفر به آمریکا چقدر است؟

اجاره روزانه خانه در تهران

هزینه سفر به آمریکا با توجه به زمان

هزینه سفر به آمریکا به عوامل مختلفی مانند زمان سفر، نوع بلیط، محل اقامت، نوع سفر (گروهی یا انفرادی) و هزینه‌های تفریحی بستگی دارد. به طور کلی، سفر در فصل‌های پربازدید مانند تابستان و تعطیلات کریسمس گران‌تر است. اما به طور کلی می‌توان گفت در برآوردی سرانگشتی شما باید روزانه ۲۲۶ دلار را به عنوان هزینه در نظر بگیرد. این هزینه شامل موارد مختلفی مانند هزینه اقامت، خورد و خوراک، حمل و نقل و… است. در مجموع برای اینکه بتوانید یک هفته به آمریکا سفر کنید حدود ۱۶۰۰ دلار نیاز دارید.

مهمترین هزینه‌های سفر به آمریکا

هزینه‌های سفر به آمریکا به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود که در ادامه سعی کردیم تا ضروری‌ترین هزینه‌ها را بیان کنیم. هزینه‌های سفر به آمریکا را می‌توان به دسته‌های زیر تقسیم کرد:

هزینه‌های قبل از سفر:

ویزا: ۱۶۰ دلار

بلیط هواپیما: متغیر (حدود ۱۲۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار)

بیمه مسافرتی: متغیر (حدود ۲۰۰ تا ۹۰۰ دلار)

هزینه‌های بعد از سفر:

اقامت: متغیر (شبی ۵۰ تا ۵۰۰ دلار)

حمل و نقل: متغیر (روزانه ۲۰ تا ۵۰ دلار)

خورد و خوراک: متغیر (روزانه ۲۰ تا ۵۰ دلار)

تفریح: متغیر (بستگی به نوع تفریح دارد)

مهمترین هزینه‌های سفر به آمریکا

هتل

هزینه هتل در آمریکا به محل اقامت، نوع هتل و زمان سفر بستگی دارد. به طور کلی، هتل‌ها در شهرهای بزرگ و در فصل‌های پربازدید گران‌تر هستند. برای اقامت ارزان‌تر می‌توانید از هاستل‌ها، اقامتگاه‌های بوم گردی یا Airbnb استفاده کنید.

دریافت ویزایت وریستی

هزینه دریافت ویزای توریستی آمریکا ۱۶۰ دلار است. این ویزا به شما اجازه می‌دهد تا به مدت ۱۸۰ روز در آمریکا اقامت داشته باشید.

رزرو بلیط آمریکا

قیمت بلیط هواپیما به آمریکا به عوامل مختلفی مانند زمان سفر، نوع بلیط، ایرلاین و شهر مقصد بستگی دارد. به طور کلی، بلیط‌های رفت و برگشت ارزان‌تر از بلیط‌های یک طرفه هستند. همچنین کلاس پرواز نیز می‌تواند تاثیر مستقیم بر قیمت بلیط داشته باشد. قیمت بلیط آمریکا در پروازهای معمولی به مراتب از کلاس فرست کلاس و بیزینیس ارزان‌تر است.

هزینه حمل و نقل

هزینه حمل و نقل در آمریکا به نوع سفر شما بستگی دارد. اگر قصد دارید در یک شهر بمانید، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو، اتوبوس و تاکسی استفاده کنید. برای سفر بین شهرهای مختلف می‌توانید از هواپیما، قطار یا اتوبوس استفاده کنید.

هزینه خورد و خوراک

هزینه خورد و خوراک در آمریکا به نوع رستوران و محل اقامت شما بستگی دارد. اگر قصد دارید در رستوران‌های ارزان قیمت غذا بخورید، می‌توانید روزانه حدود ۲۰ تا ۳۰ دلار هزینه کنید. اما اگر به رستوران‌های لوکس بروید، هزینه غذا می‌تواند تا ۱۰۰ دلار یا بیشتر هم باشد.

هزینه تفریح

هزینه تفریح در آمریکا به نوع تفریح شما بستگی دارد. می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری رایگان مانند پارک‌ها و موزه‌ها دیدن کنید یا به تفریحات پرهزینه مانند شهربازی و دیزنی لند بروید.

هزینه‌های سفر برای افراد

یکی از مهمترین مواردی که می‌تواند بر هزینه‌های سفر شما به آمریکا تاثیرگذار باشد مدت زمان و تعداد همراهان است. اگر به تنهایی به این کشور سفر کنید، می‌توان گفت به طور میانگین روزانه حدود ۲۲۰ دلار هزینه دارید. اینهزینه برای زوجین می‌تواند در طول یک هفته به ۳۲۰۰ دلار برسد. این هزینه برای اقامت یک ماهه به آمریکا برای یک زوج حدود ۱۳۵۰۰ دلار خواهد بود. البته راه‌های مختلفی وجود دارد تا بتوانید هزینه‌های سفر خود را به این کشور کاهش دهید. اما به هر حال باید بدانید که سفر به آمریکا در دسته سفرهای ارزان نخواهد بود و شما برای اینکه نگرانی از بابت هزینه‌ها نداشته باشید لازم است برنامه‌ریزی‌های لازم را برای این موضوع لحاظ کنید.

راه‌های کاهش هزینه‌های سفر به آمریکا

در سفر به آمریکا مانند دیگر کشورها می‌توانید برای کاهش هزینه‌های سفر خود برنامه ریزی لازم را داشته باشید. از بهترین راه‌هایی که می‌تواند بر کاهش هزینه‌ها تاثیرگذار باشد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

راه‌های کاهش هزینه‌های سفر به آمریکا

سفر در فصل‌های کم تردد: سفر در فصل‌های پاییز و زمستان ارزان‌تر از فصل‌های بهار و تابستان است.

انتخاب محل اقامت ارزان: می‌توانید از هاستل‌ها، اقامتگاه‌های بوم گردی یا Airbnb به جای هتل استفاده کنید.

استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی: استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ارزان‌تر از تاکسی و کرایه ماشین است. سیستم حمل و نقل عمومی در آمریکا مناسب است و بابت استفاده از آن دچار سختی نمی‌شوید.

پخت و پز غذا: می‌توانید به جای خوردن غذا در رستوران، خودتان غذا بپزید. مشروط براینکه در محل اقامت خود امکان پخت و پز داشته باشید.

استفاده از تورهای گردشگری: تورهای گردشگری می‌توانند به شما در صرفه جویی در هزینه‌ها کمک کنند. این تورها برنامه‌ریزی‌ها و خدماتی متناسب با بودجه شما ارائه می‌کنند و دیگر نیازی به نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت. در حال حاضر تورهای زیادی وجود دارد که می‌توانید برای سفر به آمریکا استفاده کنید.

رزرو بلیط آمریکا در فلای‌تودی

هزینه سفر به آمریکا به عوامل مختلفی بستگی دارد و می‌تواند از چند هزار دلار تا چند ده هزار دلار متغیر باشد. با برنامه‌ریزی دقیق و انتخاب گزینه‌های ارزان‌تر می‌توانید هزینه‌های سفر خود را به طور قابل توجهی کاهش دهید.

برای رزرو بلیط هواپیما و دریافت ویزای آمریکا می‌توانید از خدمات وب سایت و اپلیکیشن فلای‌تودی استفاده کنید. فلای‌تودی امکان جستجوی پروازهای مختلف از ایرلاین‌های معتبر را به شما می‌دهد و می‌توانید بلیط خود را با قیمتی مناسب خریداری کنید. همچنین می‌توانید برای خرید بلیط قطار، رزرو تور، تهیه بیمه سفر و صدور ویزا از خدمات این شرکت استفاده نمایید.