تور های پاییزی سلام پروازلحظه آخراجاره خودرو در دبی

تعداد دارالترجمه های آلمانی در ایران بسیار زیاد است و میزان تقاضا برای این ترجمه نیز بسیار بالا است. اگر به ترجمه رسمی آلمانی نیاز دارید، باید در انتخاب دارالترجمه و مترجم رسمی بسیار دقت کنید تا در نهایت، ترجمه ای مطلوب را دریافت کنید. در این مطلب، هر آنچه باید در مورد دارالترجمه آلمانی بدانید برای تان خواهیم گفت. با ما همراه باشید!

دارالترجمه آلمانی

دارالترجمه آلمانی و مترجم رسمی آلمانی

دارالترجمه آلمانی جایی برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان آلمانی است. در هر دارالترجمه آلمانی، حداقل یک مترجم زبان آلمانی فعالیت می کند. اگر به هر دلیلی، به ترجمه رسمی آلمانی نیاز داشته باشید، باید به این دارالترجمه ها مراجعه کنید.

اجاره روزانه خانه در تهران

دارالترجمه آلمانی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

هر دارالترجمه سرویس ترجمه رسمی آلمانی را ارائه می دهد و ممکن است در کنار آن، خدمات دیگری را نیز ارائه دهد. از خدمات دارالترجمه های آلمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ترجمه رسمی اسناد و مدارک از فارسی به آلمانی
 • ترجمه رسمی اسناد و مدارک از آلمانی به فارسی
 • اخذ تاییدیه وزارت امور خارجه
 • اخذ تاییدیه دادگستری
 • گرفتن مُهر نوتاری پابلیک یا دفترخانه
 • گرفتن تاییدیه سفارت آلمان
 • پست و پیک رایگان برای تحویل گرفتن مدارک و تحویل فیزیک ترجمه
 • ترجمه رسمی شفاهی
 • مشاوره در مورد ترجمه رسمی

چرا به دارالترجمه آلمانی مراجعه می کنیم؟

اما چه مواردی به دارالترجمه آلمانی مراجعه می کنیم؟ ممکن است هر شخصی به دلیلی بخواهد اسناد و مدارکش را آلمانی ترجمه رسمی کند. در قسمت زیر، از برخی دلایل ترجمه رسمی به زبان آلمانی برای تان گفته ایم:

 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت کاری
 • همکاری با شرکتی آلمانی
 • اخذ ویزای اقامت
 • اخذ ویزای توریستی

این ها فقط نمونه هایی از دلایل ترجمه رسمی به زبان آلمانی بودند، ممکن است هر شخصی به دلایل دیگری بخواهد به اسناد یا مدارکش را به این زبان ترجمه کند.

کشورهایی که ترجمه رسمی آلمانی را از شما می خواهند

ترجمه رسمی آلمانی فقط مختص به کشور آلمان نیست، بلکه کشورهای آلمانی زبان نیز از شما می خواهند اسناد و مدارک تان را به این زبان ارائه دهید. برای مثال، به غیر از آلمان، کشورهایی مانند بلژیک، اتریش و سوییس نیز از شما می خواهند اسناد و مدارک تان را به این زبان ترجمه کنید.

ویژگی های دارالترجمه خوب آلمانی چیست؟

اما دارالترجمه خوب آلمانی چه ویژگی هایی دارد؟ به کدام دارالترجمه آلمانی مراجعه کنیم؟ در ادامه، از ویژگی های دارالترجمه خوب آلمانی برای تان گفته ایم.

دارالترجمه آنلاین باشد

پیش از انتخاب دارالترجمه، دقت کنید که دارالترجمه مورد نظرتان آنلاین است یا خیر! اما چرا بهتر است به دارالترجمه آنلاین آلمانی مراجعه کنیم؟ به طوری کلی مراجعه به دارالترجمه ای که وب سایت داشته باشد و خدماتش را به صورت آنلاین ارائه دهد، چند مزیت دارد:

 • نیازی به مراجعه حضوری نیست و حتی ترجمه را در منزل تان تحول می گیرید.
 • محدودیت دور بودن دارالترجمه از منزل تان دیگر مطرح نخواهد بود و شما می توانید به دارالترجمه دلخواه تان را انتخاب کنید و با خیال آسوده، ترجمه را به مترجمی مجرب بسپارید.
 • در جریان روند ترجمه قرار می گیرید. برخی از دارالترجمه های آنلاین گزارش ترجمه را مرحله به مرحله به شما می دهند، بنابراین خیال تان راحت خواهد بود که ترجمه را به موقع دریافت خواهید کرد. بهتر است دارالترجمه آنلاینی را انتخاب کنید که شما را در جریان روند کار قرار می دهد.

مترجم رسمی آن مورد تایید سفارت آلمان باشد

پیش از انتخاب دارالترجمه آلمانی، دقت کنید که آیا مترجم رسمی آن مورد تایید سفارت آلمان است یا خیر! برخی از مترجم های رسمی آنلاین، به خاطر تخلفاتی که مرتکب شده اند، در لیست سیاه سفارت قرار دارند. بنابراین سفارت آلمان به هیچ وجه چنین ترجمه هایی را نمی پذیرد.

تاییدات مورد نیاز را برای ترجمه رسمی آلمانی برای تان دریافت کند

برخی از دارالترجمه های آلمانی تاییدات لازم را، از جمله تاییدیه سفارت آلمان، دادگستری و امور خارجه و مهر نوتاری پابلیک را برای تان دریافت می کنند. در صورت مراجعه به این دارالترجمه ها، نیازی نیست خودتان به این نهادها مراجعه کنید. در ضمن، اگر ساکن تهران نیستید، اخذ برخی از این تاییدیه ها برای تان دشوارتر نیز خواهد شد. بنابراین مراجعه به این دارالترجمه باعث می شود مجبور به سفر به شهر دیگری نباشید.

ترجمه را سر وقت تحویل تان دهد

ترجمه رسمی، اگر به موقع به دست تان نرسد، ممکن است دیگر به کارتان نیاید یا حتی باعث شود فرصت بزرگی را در زندگی تان از دست بدهید. بنابراین به دارالترجمه ای مراجعه کنید که خوش قول است و ترجمه رسمی آلمانی را به موقع به دست تان می رساند.

سخن آخر

اگر به ترجمه رسمی آلمانی نیاز دارید، باید به دارالترجمه آلمانی مراجعه کنید. پیش از انتخاب دارالترجمه و مراجعه به آن، باید عوامل مختلف را در نظر بگیرید تا بتوانید انتخاب درستی را انجام دهید و دارالترجمه خوبی را انتخاب کنید.