تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

یکی از چالش ‌های اصلی، خریدارانی است که حال تصمیم گرفته اند از پشتیبانی این سیستم حفاظتی قدرتمند برای امنیت حریم شخصی خود و خانواده بهره گیرند. در گذشته تهیه این وسایل یک اقدام پرهزینه و لوکس، تلقی می شد اما حال این تجهیزات مدرن به کمک بشر آمده اند تا در این زندگی پر هیاهو، آرامش و آسایش بیشتری را تجربه کنند. این مطلب را اختصاص به رمزگشایی سوالات پرتکرار شما درباره عوامل موثر بر قیمت دوربین مداربسته داده ایم تا انتخاب درستی داشته باشید، با متخصصین ما در حوزه فروش انواع دوربین مدار بسته الکامپ همراه باشید تا شناخت کاملی از این شرایط کسب نمایید.

علت اهمیت اطلاع از طریقه طریقه قیمت ‌گذاری دوربین مداربسته

اطلاع از طریقه قیمت ‌گذاری دوربین مداربسته به عنوان یک رکن اصلی در انتخاب برند و آپشن های جانبی عمل می‌کند. در قرن بیست و یکم امنیت به عنوان یکی از نیازهای اصلی مطرح است، فرقی ندارد در چه حوزه‌ای مشغول فعالیت هستید، باید بتوانید با این سیستم های مجهز و مدرن حفاظتی، کیفیت و کارایی خدمات خود را تضمین کنید.

اجاره روزانه خانه در تهران

طریقه قیمت ‌گذاری دوربین مداربسته

انتظارات درباره عملکرد دوربین مدار بسته

برای اینکه بتوان درباره عملکرد کلی دوربین مداربسته قضاوت کرد، نیاز به داشتن اطلاعات بسیار تخصصی نیست حتی مردم عامه نیز آشنایی نسبی با این وسایل دارند

·       رزولویشن

برای مشاهده بهینه سازی دوربین مداربسته در کیفیت تصاویر، نیاز است به فاکتور رزولوشن دقت بسیاری داشت. البته که قدرت آن با بودجه خرید، همبستگی بالایی نیز دارد.

·       سلوشن

بسیاری از افراد اهمیت بالایی به سلوشن (نوع تصویر خروجی دوربین مداربسته) می دهند و مایلند از سیستم های مدرن تر بهره مند شوند. اگر چه بودجه خرید مدل های تحت شبکه آی پی بیشتر است اما از نظر این فاکتور، مدل های آنالوگ به ترتیب قیمت شامل موارد زیر هستند

 • دوربین مداربسته HDSDI
 • دوربین مداربسته HDTVI
 • دوربین مداربسته HDCVI
 • دوربین مداربسته DAH
 • دوربین مداربسته آنالوگ

·       ویژگی های ساختاری

اگر سری به بازار بزنید، شاهد تنوع بالای دوربین های مداربسته از نظر جنس و طراحی کیس هستید، البته که هر یک قیمت متفاوتی دارند. بهتر است تنها به سلیقه اکتفا نکنید، متخصصان شرکت الکامپ می‌توانند متناسب با شرایط و انتظارات شما از سیستم های حفاظتی، بهترین را پیشنهاد کنند.

·       قابلیت دید در شب

بسته به این که دوربین مدار بسته مجهز به چه نوع led های دید در شب بوده و تعداد آن نیز چقدر است، قیمت تغییر می کند. معمولاً افرادی که به دنبال کیفیت منحصر به فرد تصویر هستند، نوع  Array و Array powerرا ترجیح می دهند که قیمت خرید آن نیز بالاتر است.

·       خصوصیات تخصصی

باید بدانید که تمامی مدل‌های دوربین مداربسته مناسب محیط و شرایط خاصی هستند تا امنیت نسبی را فراهم کنند. همانطور که اشاره شد در بودجه خرید، عوامل بسیاری موثر هستند که گاه نیاز است افراد تجربه و علم، شناخت این خصوصیات را داشته باشند در غیر این صورت نه تنها نتیجه رضایت بخش مشاهده نخواهد شد بلکه ممکن است اعتماد خود را به این سیستم های مدرن و مجهز از دست بدهید. کارشناسان دوره دیده و عوامل بسیاری را در نظر می‌گیرند، همچون نرم افزارهای داخلی، جنس قطعات، برند سازنده و …

طریقه قیمت ‌گذاری دوربین مداربسته

هدف از نصب دوربین مدار بسته

از آنجا که یک سیستم نظارت تصویری می تواند یک ساختار ساده داشته باشد که فقط شامل یک دوربین است و تصاویر آن به صورت زنده بر روی یک مانیتور منتقل می شود و یا یک سیستم پیچیده با چندین دوربین و سیستم های مختلف برای ذخیره و ارزیابی تصاویر – یا فیلم های ویدئویی، فن آوری های استفاده شده بسیار متنوع هستند که انتخاب را برای کاربران سخت و چالشی می کند.

معمولا سیستم دوربین مدار بسته برای اهداف زیر نصب می شود:

·       ضبط تصاویر

دومین کار مهم این سیستم های مدرن حفاظتی، ثبت وقایع گذشته است (به عنوان مثال در زمان سرقت) تا بتوان تجزیه و تحلیل کاملتری را انجام داد. ضبط دائمی تصاویر این امکان را ممکن کرده است.

·       نمایش تصاویر

عملکرد اصلی یک سیستم دوربین مدار بسته، نمایش به صورت زنده است. این مزیت کمک می کند بتوانید صحنه های موقعیت را حتی از فواصل دور نیز مشاهده کنید. تصاویر زنده را می توان از طریق تلفن هوشمند یا رایانه از راه دور دریافت کرد.

·       کمک به تجزیه و تحلیل وقایع

چه تصاویر زنده دوربین و چه موارد ضبط شده از قبل می توانند به یک یا چند مکان منتقل شده و با استفاده از یک مرورگر وب در آنجا تجزیه و تحلیل شوند.

·       دسترسی از راه دور به داده ها

حال به راحتی می توان از راه دور، دسترسی کاملی به وقایع و داده ها داشت، به عنوان مثال می توان از طریق تلفن هوشمند، محیط کار یا منزل را مشاهده کرد.

·       نظارت و دسترسی سریع

نظارت دقیق با دسترسی به ساختمان ها و تأسیسات تجاری در خارج از ساعات کار و همچنین املاک خصوصی در غیاب شخص سبب شده نه تنها امکان شناسایی افراد غیر مجاز فراهم شود، بلکه ردیابی وقایع را نیز امکان پذیر می سازد. علاوه بر این، نظارت تصویری می تواند با دسترسی سریع در راندمان کاری کارمندان نیز تاثیرگذار باشد.

·       کمک به حفظ حریم شخصی

همچنین مناطقی که در دسترس عموم است در برابر سرقت محافظت می شوند (به عنوان مثال پارکینگ ها یا مغازه ها).

طریقه قیمت ‌گذاری دوربین مداربسته

در جلسات مشاوره ای برای انتخاب بهترین دوربین مدار بسته، چه می گذرد؟

بسته به عوامل مختلف همچون مکان و منطقه مدنظر، انواع مختلفی از دوربین ها باید نصب شوند. مهمترین سوالاتی که در جلسات مشاوره ای مطرح می شوند:

 • به این سیستم مدرنی در داخل یا خارج از منزل احتیاج دارید؟
 • هدف از نصب دوربین مدار بسته چیست؟ ثبت رویدادها، پلاک ها، افراد، …
 • آیا دوربین مدار بسته باید به شکل مخفی نصب شود یا با قرار گیری در جای مشخص، به عنوان یک عامل بازدارنده عمل کند؟
 • آیا بجز دوربین، سیستم های امنیتی قابل قبول دیگری وجود دارند؟
 • چگونه می توان به ملک، ساختمان یا ملکی که باید نظارت شود، دسترسی پیدا کرد؟
 • اگر می خواهید در شب نیز تصاویر را ضبط کنید: آیا نور کافی وجود دارد؟
 • دوست دارید در زمان شب، با دوربین مداربسته تا کجا را ببینید؟
 • چه مدت ضبط را انتظار دارید؟
 • هدف از نصب در محیط کار، اطمینان از امنیت شبانه روزی مشتریان و کارمندان است یا کنترل عملکرد اعضا تیم؟

طریقه قیمت ‌گذاری دوربین مداربسته

مهمترین نتایج نصب دوربین مدار بسته

اگر می خواهید برای امنیت و حفاظت از حریم شخصی خود فقط یک بار هزینه کنید حتماً از خدمات واحدهای مجاز و با سابقه استفاده نمایید. داشتن نمونه های اجرایی بسیار (در حدود ۴ هزار پروژه) و نصب انواع مختلف دوربین مداربسته در این ۱۷ سال فعالیت همچون الماس در سوابق کاری مجموعه الکامپ می درخشد اما گارانتی پروژه نیز برای آسودگی خیال شما مشتریان عزیز فراهم شده است از مهمترین دستاوردهای سیستم های محافطتی موارد زیر هستند:

 • فیلم های معتبری را برای تحقیقات در مواقع ضروری، جمع آوری می کند.
 • ایمنی معاملات و رضایت مشتریان را در محیط کار افزایش می دهد.
 • اختلافات معاملات را حل می کند و به پیشگیری از ضرر نیز کمک شایانی می کند.
 • به رصد عملکرد کارمندان، مدیریت و پردازش نیز منجر می شود.

نحوه خرید و نصب دوربین مدار بسته استاندارد

تیم متخصص و زبده شرکت الکامپ با رزومه کاری درخشان مفتخر است برای کسب رضایت هموطنان عزیز، خدمات ارزنده ارائه دهد، چنانچه قصد خرید دوربین مدار بسته دارید، به سایت شرکت به نشانی https://amniatcctv.com/  مراجعه و از مشاوره تخصصی درباره نیازهای شخصی و شغلی، ارائه برترین برندهای دوربین مداربسته و اجرای صفر تا صد پروژه مطابق با استانداردهای بین المللی در کوتاه ترین زمان استفاده نمایید که سبب شده همواره به عنوان یکی از واحدهای نمونه لقب بگیریم، شما نیز می توانید با قیمتی مقرون به صرفه جهت امنیت مالی و جانی خود وخانواده از خدمات این مجموعه موفق استفاده کنید، کافی است برای مطرح کردن سوالات و چالش های خود با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید تا اطلاعاتی تخصصی را دریافت کنید. همچنین جهت مشاهده نمونه کیفیت انواع دوربین های مدار بسته شرکت همچنین آموزش های رایگاه ما میتوانید به آدرس آپارات ما  https://www.aparat.com/elecompcctv.com مراجعه نمایید