تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

مراکز خرید مشهد به دلیل تنوع بالایی که دارند همه سلیقه ها را برای خرید کالای مورد نیاز در بر می گیرد. مراکز خرید ارزان مشهد یکی از این موارد بوده که کالاهای با کیفیت را با قیمت مناسب فراهم می کنند.

در صورتی که می خواهید به مشهد سفر کنید توصیه می کنیم علاوه بر زیارت حرم از مراکز تفریحی و مراکز خرید مشهد نیز بازدید کنید. مسافرانی که به صورت هوایی به مشهد سفر می کنند، زمان بیشتری را برای بازدید از جاهای دیدنی و مراکز خرید دارند. به همین دلیل توصیه می کنیم که با خرید بلیط هواپیما زمان بیشتری را در مشهد سپری کنید. در این مقاله مراکز خرید ارزان قیمت در مشهد را معرفی می کنیم که می تواند بخشی از هزینه های سفر و بلیط پرواز را برای شما جبران کند.

اجاره روزانه خانه در تهران

بهترین مراکز خرید مشهد با قیمت مناسب

کدام مراکز خرید مشهد خوبه

مراکز خرید مشهد دارای تنوع بالایی هستند که هر کدام از آن ها برای سلایق مختلف مناسب است. اگر تمایل دارید که اجناس با قیمت مناسب تهیه کنید، مراکز خرید در ۱۷شهریور و اطراف حرم گزینه مناسب تری هستند. اما برای خرید پوشاک برند یا سایر وسایل با کیفیت بهتر می توانید از مراکز خرید پروما، زیست خاور و آرمیتاژ‌ و الماس شرق بازدید کنید.

معرفی بهترین مراکز خرید مشهد با قیمت مناسب

مراکز خرید مشهد با قیمت مناسب در نقاط مختلف مشهد واقع شده است. برخی از آن ها صرفا برای فروش کالای خاصی کاربرد دارند اما برخی دیگر دارای کالاهای متعددی هستند. برخی از مراکز خرید مشهد دارای امکانات متعدد مانند سینما و رستوران هستند. در جدول زیر برخی از این مراکز خرید همراه آدرس مشخص شده است.

مرکز خرید آدرس
بازار فردوسی میدان مفتح
۱۷ شهریور میدان ۱۷ شهریور
بازار امین مشهد ابتدای خیابان نواب صفوی
ویلاژ توریست ابتدای جاده طرقبه – امام رضا ۸
بازار بعثت طرقبه – خیابان صاحب الزمان

ویلاژ توریست مشهد

ویلاژ توریست از مراکز خرید مشهد با قیمت مناسب بوده که در جاده طرقبه به مشهد و در خیابان امام رضا ۸ قرار دارد. این مرکز خرید دارای فروشگاه های متعدد برای خرید پوشاک، خرید سوغاتی مشهد، لوازم خانگی و کیف و کفش است. علاوه بر این، ویلاژ توریست دارای سالن سینما و شهربازی نیز می باشد. ساعت کاری این مرکز خرید از ساعت ۱۰ الی ۲۴ هر روز می باشد.

ویلاژ توریست مشهد

بازار بعثت طرقبه

این بازار که دارای فضایی سنتی می باشد در محوطه ای روباز بوده که در سه طبقه فروشگاه های متعددی دارد. در این مرکز خرید انواع نقره جات و فیروزه نیشابور و همچنین لباس های چرم و سنتی، صنایع دستی، پوشاک و خوراکی های سنتی را خریداری کنید. این بازار در طرقبه و خیابان صاحب الزمان قرار دارد. این بازار از ساعت ۹ الی ۲۲ فعالیت دارد.

مراکز خرید پوشاک با قیمت مناسب در مشهد

مراکز خرید پوشاک مشهد با قیمت مناسب شامل بازارها و مجتمع های متعددی است. در این مراکز خرید می توانید ضمن بازدید و خرید، از امکانات تفریحی آن نیز بازدید کنید. برخی از این مراکز شامل موارد زیر است:

  • بازار فردوسی مشهد
  • مراکز خرید ۱۷ شهریور
  • بازار جنت مشهد
  • بازار گوهرشاد مشهد

مرکز خرید فردوسی مشهد

بازار فردوسی مشهد یکی از مراکز خرید مشهد با قیمت مناسب بوده که تمامی سلیقه ها برای خرید لباس را در بر می گیرد. در این بازار می توانید انواع پوشاک برای خانم ها و آقایان در سنین مختلف را تهیه کنید. ساعت کاری این مرکز خرید هر روز هفته از ساعت ۱۰ الی ۲۲ می باشد. این مرکز خرید دارای دو شعبه در نزدیکی یکدیگر بوده که در میدان مفتح مشهد قرار دارد. در این مرکز خرید، امکانات دیگری مانند رستوران، کافی شاپ و پارکینگ وجود دارد.

مرکز خرید فردوسی مشهد

مجموعه مراکز خرید ۱۷ شهریور

مراکز خرید ۱۷ شهریور شامل چندین مجتمع تجاری بوده که در میدان ۱۷ شهریور قرار دارند. این مراکز خرید از بهترین مراکز خرید مشهد با قیمت مناسب بوده که به دلیل تعداد بالای مراکز خرید، تنوع بالایی نیز دارند. مجتمع های آسمان، آکسون،‌ بازار کویتی ها، افشار و قائم اشاره کرد. در این مراکز خرید می توانید انواع لباس ها با قیمت مناسب را تهیه کنید. در این میان مرکز خرید افشار و آکسون قیمت مناسب تری دارند.

بازار جنت مشهد

بازار جنت مشهد از بهترین مراکز خرید مشهد با قیمت مناسب بوده که در حد فاصل بلوار امام خمینی و پاسداران قرار گرفته است. ساعت کاری این بازار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ و ۱۶ الی ۲۲ است. در این بازار انواع پوشاک برای افراد و سلیقه های متفاوت وجود دارد.

بازار گوهرشاد مشهد

بازار گوهرشاد مشهد به عنوان یکی از مراکز خرید مشهد با قیمت مناسب بوده که علاوه بر پوشاک، می توانید در این مرکز خرید، لوازم خانگی و سوغات نیز تهیه کنید. این بازار در بلوار شهید صادقی و بین صادقی ۹ و ۱۱ قرار گرفته است. ساعت کاری این بازار از ساعت ۹ الی ۱۴ و ۱۶ الی ۲۲ است.

مراکز خرید ارزان مشهد نزدیک حرم

با توجه به اینکه بیشتر مسافران به منظور زیارت حرم به مشهد سفر می کنند، سعی می کنند برنامه بازدید و رزرو هتل را در نزدیکی حرم انجام دهند تا دسترسی بهتری به حرم داشته باشند. به همین دلیل تعداد زیادی از مراکز خرید مشهد با قیمت مناسب در اطراف حرم قرار گرفته است. از این مراکز می توان به مرکز خرید ۱۷ شهریور و بازار رضا اشاره کرد.

بازار رضا مشهد

بازار رضا مشهد از بهترین مراکز خرید مشهد با قیمت مناسب در نزدیکی حرم بوده که با حرم ۵ دقیقه فاصله دارد. این بازار از یک سو به میدان ۱۷ شهریور و از سوی دیگر به میدان بیت المقدس نزدیک است.در این بازار قدیمی دو طبقه انواع پوشاک، سوغاتی ها، خشکبار، لوازم خانگی و بدلیجات به فروش می رسد. همچنین در طبقه دوم این بازار انواع کارگاه های نقره سازی وجود دارد که می توانید با قیمت مناسب انواع انگشتر را خریداری کنید.

بازار رضا مشهد

بازار سرشور مشهد در نزدیکی حرم

بازار سرشور مشهد یکی از مراکز خرید مشهد با قیمت مناسب بوده که قدمت بالایی نیز دارد. این بازار در خیابان امام رضا ۱۵ و خیابان دانش غربی قرار دارد. در این بازار می توانید انواع سوغات و تسبیح های رنگارنگ، زعفران و همچنین انواع پوشاک را خریداری کنید.

مرکز خرید شرق زیست در مشهد

این مرکز خرید که در نزدیکی حرم و حاشیه میدان طبرسی قرار دارد از مراکز خرید مشهد با قیمت مناسب می باشد. در این مرکز خرید انواع پوشاک، آجیل و خشکبار، عطر و ادکلن و زرشک و زعفران را می توان خریداری کرد. علاوه بر این، امکانات دیگری از جمله رستوران، پارکینگ و کافی شاپ در این مرکز خرید قرار دارد. از مزایای این مرکز خرید، نزدیکی به حرم و هتل های متعدد است که رفت و آمد را کوتاه و آسان ساخته است.

بازار غدیر مشهد

بازار غدیر مشهد یکی از بازارهای معروف مشهد بوده که در چهارراه شهدا قرار گرفته است. در این بازار می توان انواع سوغاتی، پوشاک، کیف و کفش و بدلیجات مختلف را تهیه کرد. ساعت کاری این بازار قدیمی و محبوب از ۹ الی ۲۲ هر روز است. این بازار به دلیل داشتن نمای سنتی زیبا و همچنین امکانات متعدد دیگر محبوبیت زیادی بین زائران و شهروندان مشهدی دارد.