تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

تونل آکواریوم

تونل آکواریوم در ساحل مدیترانه‌ای ترکیه که که با ورود به آن می‌توانید بیش از چند هزار نوع آبزی را تماشا کنید و حتی به آنها غذا دهید.در ادامه همراه وب سایت گردشگری هم اقلیم باشید تا با بزرگترین مجتمع آکواریم تونلی در آنتالیا بیشتر آشنا شوید.

ساخت این آکواریوم  از سال ۲۰۱۱ شروع و در سال ۲۰۱۲ آن را افتتاح کردند. تونل آکواریومی با طول ۱۳۱ متری، عرض ۳ متری و ظرفیت نگهداری آب ۵٫۰۰۰ تنی‌اش بخش عمده این مجتمع آبی را شکل می‌دهد.

اجاره روزانه خانه در تهران

تونل آکواریوم

در این آکواریوم ۴۰ آکواریوم موضوعی با جانوران آبزی مدیترانه‌ای رنگارنگ از طیف‌های مختلفی وجود دارد. از مرجان‌های زنده، لایون فیش‌ها (خروس ماهی)، دلقک ماهی‌ها، مارماهی‌های بزرگ، اسب‌های دریایی و اختاپوس‌ها در بخش مرجانی گرفته تا بخش نمایشی که به مخزن کوسه معروف است

در بخش اول تونل آکواریوم، یکی از بزرگ‌ترین صخره‌های گرمسیری جهان، در بخش دوم، شهر گمشده آتلانتیس و در بخش سوم، کشتی غرق شده را خواهی دید.

تونل آکواریوم
تونل آکواریوم

آکواریوم آنتالیا؛ دامن طبیعت

مجموعه‌ای از حیوانات خشکی در دل دنیای مدرن وجود دارد که صدایشان شنیده می‌شود.که دراین مجموعه میتوان دید

تونل آکواریوم

سینمای سه‌بعدی؛ تجربه زندگی با کوسه‌ها

شما نمی‌توانید در آکواریوم کنار کوسه‌ها شنا کنی، اما تجربه شنا کنار وحشی‌ترین و زیباترین موجودات آبی در سینمای سه‌بعدی این آکواریوم امکان‌پذیر است و علی‌رغم داشتن محیطی امن، همان هیجان را به شما منتقل خواهد کرد.

ولی میتوانید روی یک صندلی راحت بنشینی و فقط قایقرانی و زندگی ماهی‌ها را به صورت سه ‌بعدی تماشا کنی، سینمای سه‌بعدی می‌تواند تجربه متفاوتی باشد

شنا با ماهی‌ها در آکواریوم آنتالیا

پیشنهاد می‌کنم لباس مخصوص غواصی را با بپوشید و دلتان را به دریا بزنید. در دل آب‌های آکواریومی و بین ماهی‌ها و گیاهان دریایی آکواریوم آنتالیا شنا و غواصی را تجربه کنید،

برف‌بازی در چله تابستان

یکی از بخش‌های جذاب، پربازدید و بزرگ آکواریوم این است که در فصل تابستان، یک سالن ۱۵۰۰ متری در دنیای برف قرار بگیرید. اگر در روزهای گرم به آنتالیا می‌روی، حتما از دنیای برف آن هم دیدن کن. یا اگر در چله تابستان، دلت هوای برف بازی کرده، می‌توانی در دنیای برف این آکواریوم برف‌های واقعی به سمت دوستت پرتاب کنی.

تونل آکواریوم

لاشه هواپیما در آکواریوم آنتالیا

یک مجسمه‌ساز ایتالیایی از یک لاشه هواپیما بزرگ، یک کشتی به گل نشسته و لاشه‌های زیردریایی را به عنوان دکورهای آکواریوم طراحی کرد.

یعنی هنگام بازدید از این آکواریوم حس طبیعی‌تری به شما می‌دهد، انگار که واقعا کف اقیانوس در حال شنا و راه رفتن هستید.

تونل آکواریوم

امکانات آکواریوم آنتالیا

  • اجاره ویلچر و محل مناسب برای ویلچر
  • پارکینگ
  • برگزاری مراسم
  • فروشگاه‌ها
  • باغ وحش
  • رستوران‌ها
  • زمین‌های بازی کودکان
  • فروشگاه اسباب بازی
  • غواصی در آب
  • مناظر مخصوص عکاسی

تونل آکواریوم

راه دسترسی

آکواریوم آنتالیا در شهر کنیالتی استان آنتالیا قرار دارد که  از لحاظ دسترسی مترو و اتوبوس هم، از طریق اتوبوس و تاکسی دریایی می‌توانی به ساحل کنیالتی بروی.

نشانی: کشور ترکیه، استان آنتالیا، ساحل کنیالتی، محله اراپسویو، بلوار دوملوپینار

تلفن: ۶۵ ۶۵ ۲۴۵ ۲۴۲ ۹۰+

هزینه آکواریوم آنتالیا

در سال جاری هزینه بلیط برای هر نفر ۱۰۰ لیر ترکیه معادل ۲۷۳ هزار تومان است. البته یک نکته جالب‌توجه این است که لازم نیست برای کودکان زیر ۲ سال بلیط خریداری کنی.

تونل آکواریوم