بازار شناور پاتایا

بازار شناور پاتایا :: یکی از لذت‌ بخش‌ترین کار‌هایی که در پاتایای تایلند می‌توانید انجام دهید این است که سوار قایق‌های چوبی شوید و در بازار شناور پاتایا که یگی از جاذبه های گردشگری این شهر محسوب می‌شود به گشت و گذار بپردازید.

طراحی سایت و سئو

بازار شناور پاتایا

بازار شناور پاتایا محیطی است به بزرگی ۱۰ هکتار که در آن می‌توانید اجناسی از سرتاسر تایلند پیدا کنید. مغازه‌هایی به نمایندگی از شمال تا جنوب و شرق تا غرب را به آسانی می‌توان در این بازار یافت.

بازار شناور پاتایا پر است از غذا‌های محلی، دکه‌های میوه فروشی، گالری‌های هنری و مغازه‌های فروش سوغات.

در این بازار که ارزش آن حدود ۳۵۰ میلیون بات (واحد رسمی پول تایلند) می‌باشد، ۱۱۴ مغازه محصولات محلی و اصیل تایلندی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند. اگر قصد خرید اجناس محلی تایلند را دارید، این بازار انتخابی مناسب برای شماست.

برای گشت و گذار در این بازار نیاز به کرایه کردن یک قایق چوبی همراه با قایقران دارید. این قایق‌ها ظرفیت ۴ نفر را دارند و شما می‌توانید با قیمتی کم آن‌ها را به مدت خاصی کرایه کنید. که با توجه به مساحت این بازار، اختصاص دادن زمانی حدود ۲ الی ۴ ساعت برای این مکان کافی می‌باشد.

با گشت و گذار در این بازار شاهد معماری و سنت تمام مناطق تایلند در یکجا خواهید بود.

خوراکی‌های محلی یکی از چیزهایی است که در این بازار به شدت یافت می‌شود. از انواع غذا‌های تایلندی گرفته تا دسرها و پیش غذاها. سوپ نودل و پنکیک نارگیل از غذاهایی است که در این بازار بسیار طرفدار دارند. همچنین صنایع دستی و اسباب بازی‌های باستانی اجناسی خوب برای سوغاتی می‌باشند.

بازار شناور پاتایا

در این بازار می‌توانید از گالری‌های هنری نیز لذن ببرید. موزه‌های کنده‌کاری، طراحی‌های زیبا روی چوب و مزارع گل آفتابگردان نمایی زیبا به این بازار می‌دهند که می‌توانیید با خرید این اجناس و عکاسی از آن‌ها خاطره‌ای به‌ یاد ماندنی برای خود بسازید.

هزینه ورود به این بازار برای بزرگسالان ۲۰۰ بات می‌باشد. همچنین شما می‌توانید همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب از این بازار بازدید کنید.

همچنین بخوانید : نکات ضروری سفر به تایلند

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذراید