تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

بهترین زمان سفر به استانبول

بی شک استانبول در سال های اخیر یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان بوده است.هزینه نسبتا مناسب،جاذبه های گردشگری فراوان،جشنواره های خرید استانبول و … موارد مهمی هستند که سفر به استانبول را در بین گردشگران محبوب کرده است.حال نکته اینجاست که برای سفر به و بازدید از جاهای دیدنی استانبول باید بهترین زمان سفر به استانبول را بدانید تا سفری خاطره انگیز داشته باشید. با هم اقلیم همراه باشید با یک راهنمای سفر دیگر..

حراجی های استانبول

اجاره روزانه خانه در تهران

کی بریم استانبول ؟

برای اینکه به جواب این سوال برسید باید موارد مختلفی را بررسی و از آن ها اطلاع داشته باشید.آب و هوای استانبول چگونه است؟ هزینه سفر به استانبول چقدر است؟ چه فصلی از سال به استانبول سفر کنیم؟

آب و هوای استانبول

از نظر آب و هوایی،بهترین زمان سفر به استانبول فصل بهار و فصل پاییز است.در فصل بهار و بین ماه های فروردین تا تیر و در فصل پاییز،استانبول بهترین آب و هوا را دارد.آب و هوای استانبول در این فصول بین ۱۵ تا ۲۵ درجه سانتی گراد است و در این ماه ها گردشگرانی از سراسر دنیا به استانبول سفر می‌کنند.

در فصل تابستان و ماه های جولای و آگوست هوای استانبول کمی گرم و شرجی است اما باز هم می توانید به این شهر سفر کنید.

پیشنهاد می‌کنیم در زمستان به دلیل وجود باد های شدید و برف،به این شهر سفر نکنید.با این حال افرادی هستند که قصد دارند سال نو میلادی را در استانبول حضور داشته باشند؛به همین دلیل در روزهای نزدیک به سال نو میلادی استانبول میزبان گردشگران بسیاری از سراسر دنیا است.

جاهای دیدنی استانبول

فصل استانبول ارزان

نکته دیگری که وجود دارد این است که در فصل زمستان قیمت هتل ها و بلیط هواپیما ها در مسیر استانبول کاهش می‌یابد.بنابراین اگر هزینه سفر به استانبول برایتان مهم است و میخواهید سفری کم خرج داشته باشید می توانید در زمستان به استانبول سفر کنید.

در این فصل دمای هوا در استانبول بین ۱۰ درجه بالای صفر و ۵ درجه زیر صفر متغیر است.حتما به یاد داشته باشید که لباس گرم به همراه خود داشته باشید تا در سفر خود دچار سرما خوردگی نشوید.

فصل حراج استانبول

یکی از مهمترین دلایل محبوبیت استانبول در بین گردشگران،وجود اجناس با کیفیت و مرغوب ترک است.وقتی اسم استانبول را می‌شنویم بی شک یکی از چیزهایی که در ذهن ما نقش می‌بندد خرید کردن از مراکز خرید استانبول است.

خرید در استانبول

اگر هدف شما از سفر خرید در استانبول و شرکت در جشنواره های فروش است بهترین زمان سفر به استانبول برای شما فصل حراج استانبول می‌باشد.

در استانبول به صورت دقیق زمانی برای حراج وجود ندارد و حراجی ها و تخفیف ها در همه روزهای سال از خریداران پذیرایی می‌کنند.اینکه چه زمانی می توان بهترین تخفیف را دریافت کرد بستگی به برند مورد نظر دارد.برخی از برندهای معروف محصولات خود را به صورت فصلی ارائه می‌دهند و برخی دیگر ارائه محصولات را به دو بخش نیمه اول سال و نیمه دوم سال تقسیم می‌کنند.به عنوان مثال برند “زارا” به طور معمول در فصل تابستان تخفیف های استثنایی خود را ارائه می‌دهد.

در این حراجی ها می توانید بین ۳۰ تا ۵۰ درصد تخفیف بگیرید و از خرید اجناس با کیفیت لذت ببرید.لازم است بدانید که حراج زمستانه در استانبول از اواسط دسامبر آغاز می‌شود.