تور های پاییزی سلام پروازلحظه آخراجاره خودرو در دبی

مراکز خرید قشم جزیره بزرگ قشم، یکی از جاهای دیدنی ایران برای سفر می‌باشد. اگر اهل خرید در سفر باشید قطعا بارها نام جزیره قشم را شنیده‌اید. این جزیره پر از مراکز خرید مختلف و متنوع می‌باشد و هرساله به تعداد این مراکز افزوده می‌شود. که همین موضوع موجب شده است قیمت اجناس در این جزیره پایین تر از دیگر جاها باشد. در ادامه با مجله گردشگری هم اقلیم همراه باشید تا مراکز خرید قشم را با هم بررسی کنیم و به آن ها سری بزنیم.

سیتی سنتر قشم

این مرکز خرید را می‌توان مرکز لباس‌های برند و مدرن معرفی کرد. در سیتی سنتر قشم می‌توانید نمایندگی برندهای زیادی از جمله پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین لوازم خانگی را پیدا کنید از این نمایندگی‌ها خرید کنید. سیتی سنتر قشم دارای امکانات رفاهی مانند کافه و رستوران و همچنین امکانات تفریحی مانند شهربازی می‌باشد که می‌تواند خیال شما را بابت گذراندن یک روز در این مرکز راحت کند.

اجاره روزانه خانه در تهران

مراکز خرید قشم

مرکز خرید ستاره قشم

اگر به دنبال برند‌های معروف و خریدی مطمئن هستید، مرکز خرید ستاره را نیز فراموش نکنید. این سازه دارای سه طبقه همراه با 641 واحد تجاری می‌باشد. در این مرکز خرید هم مانند سیتی سنتر می‌بایست به دنبال پوشاک و لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم خانگی باشید. همچنین مرکز خرید ستاره قشم دارای تعداد زیادی کافه و رستوران می‌باشد.

مرکز خرید دو دلفین قشم

مرکز خرید دو دلفین قشم مکانی است بسیار معروف برای خرید خوب و ارزان قیمت. در این مجنمع تجاری هر چیزی می‌توان یافت. از پوشاک و کیف و کفش گرفته تا انواع گل و گیاه و لوازم لوکس. البته تمامی این اجناس را با قیمتی کاملا مناسب مشاهده خواهید کرد. به طور کلی اگر قیمت مناسب اجناس برایتان مهم است، مرکز خرید دو دلفین قشم مناسب شماست. این مرکز دارای رستوران و کافه و همچنین پارکینگ می‌باشد.

مراکز خرید قشم

اگر می‌خواهید بیشتر درباره قشم بدانید مطالب زیر را مطالعه کنید

مجتمع تجاری زمرد قشم

این مجتمع در بندر درگهان واقع شده است و تنها مختص به خرید عمده می‌باشد. کسانی که به دنبال خرید عمده پوشاک هستند به این مجتمع تجاری سر بزنند.

مزکر خرید زمرد قشم

 مرکز خرید پردیس قشم

مرکز خرید پردیس قشم از 4 طبقه تشکیل شده است که دو طبقه اول آن به واحد‌های تجاری اختصاص داده شده است و دو طبقه دوم مسکونی است! انواع پوشاک و لوازم خانگی و همچنین مغازه‌های خدماتی مانند کافی نت و بانک و موسسه و کلاس‌های آموزشی را می‌توانید در این مرکز رید پیدا کنید. اگر محدودیت زمان دارید پیشنهاد می‌کنیم مرکز خرید پردیس را در الویت های خود قرار ندهید و از مراکز خرید دیگر قشم استفاده کنید.

بازار پردیس قشم

مرکز خرید خلیج فارس

این مجتمع متشکل از چهار طبقه می‌باشد. دو طبقه اول تجاری، طبقه سوم مسکونی و طبقه چهارم رستوران بزرگ خلیج فارس قرار دارد. این مرکز هم مانند بیشتر مراکز خرید قشم عرضه کننده پوشاک و لوازم خانگی است.

پاساژ سیمرغ قشم

پاساژ سیمرغ را می‌توان مجموعه‌ای کامل از مرکز خرید ، تفریح و سرگرمی دانست. این مرکز از چهار طبقه تشکیل شده است. دو طبقه اول مغازه ها و فروشگاه‌ها قرار دارند. و همچنین در طبقات بعدی شاهد کافی شاپ‌ها، رستوران‌ها و مراکز تفریحی همچون سالن بیلیارد خواهید بود.

پاساژ سیمرغ قشم

بازار قدیم قشم

این بازار یکی از قدیمی‌ترین بازار های آسیا و خاورمیانه می‌باشد. در این بازار مانند دیگر بازار‌های بومی ایران می‌توانید به دنبال پوشاک و کیف و کفش محلی و از همه مهم تر ظروف مسی، انواع فرش، سوغات خوراکی، صنایع دستی بگردید.

بازار قدیم قشم

بندر درگهان قشم

این بندر همان طور که از اسمش پیداست مکانی فوق‌العاده برای خرید پوشاک با قیمت ارزان می‌باشد. عمده‌ترین محصول این بندر پوشاک و کیف و کفش است. بندر درگهان حدود بیست دقیقه با قشم فاصله دارد.