تور های پاییزی سلام پروازلحظه آخراجاره خودرو در دبی

پرطرفدارترین تورهای طبیعت‌گردی در بین ایرانیان کدام است؟

سفر به دریا، ساحل، جنگل، کوهستان، کویر، آبشار، چشمه‌های آب معدنی و هرجایی که بخشی از زیبایی‌های چشم‌نواز طبیعت را در مقابل دیدگان شما قرار دهد، طبیعت‌گردی نامیده می‌شود. یک روز تصمیم می‌گیرید لوازم خود را جمع کنید و جایی خارج از شهر، در دل طبیعت اتراق کنید و روز خود را بگذرانید. جایی که تنها صدای باد در لابلای درختان را می‌شنوید یا به امواج دریا گوش می‌سپارید. آرامشی که در این فضاها به دست می‌آورید وصف‌ناپذیر است. طبیعت پر از انرژی مثبت است که می‌تواند خستگی‌تان را به در کند و روحیه از دست رفته‌ را به شما برگرداند. از این رو، طبیعت‌گردی در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری قرار داشته و در زندگی پرمشغله امروز از اهمیت بالایی برخوردار است. ایرانیان علاقه‌مند به طبیعت‌گردی همواره به دنبال مقاصد گردشگردی متفاوت و خاص هستند تا بتوانند مکان‌های بیشتری را از نزدیک ببینند و لذت ببرند. در این مقاله قصد داریم پرطرفدارترین تورهای طبیعت‌گردی در بین ایرانیان را معرفی نماییم.

تور طبیعتگردی

اجاره روزانه خانه در تهران

تور طبیعت‌گردی

تور طبیعت‌گردی یکی از پرطرفداترین تورهای گردشگری در بین ایرانیان است. آژانس‌های گردشگری معمولا نقاط زیبا و جذابی از طبیعت، از جنگل و دریا گرفته تا کویرها و بیابان‌ها و … را انتخاب کرده و با همراهی یک راهنمای حرفه‌ای، مسافران خود را به سمت منطقه موردنظر هدایت می‌کنند. وقتی با تور طبیعت‌گردی همراه می‌شوید، دیگر نگرانی برای اقامت، تهیه غذا و … ندارید. تنها کافیست کوله‌پشتی خود را آماده کنید و برای یک سفر جذاب و خاطره‌انگیز آماده شوید. یکی از ویژگی‌های خوب تورهای طبیعت‌گردی این است که نه تنها شما را تا مقصد موردنظر همراهی می‌کنند، بلکه برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری اطراف نیز برنامه‌ریزی کرده و شما را به تماشای نقاط دیگر می‌برند.

تور طبیعتگردی1

تور کویر مصر

تور کویر مصر در سال‌های اخیر یکی از پرطرفدارترین تورهای کویرگردی بوده است که به دلیل زیبایی‌های خاص و منحصربفردش مورد توجه گردشگران ایرانی و خارجی قرار دارد. کویر مصر در 30 کیلومتری شهر خور و بیابانک استان اصفهان واقع شده است. روستایی ساخته شده از خشت و گل در میان دشت کویر که چشم‌اندازهایی دیدنی را در مقابل دیدگان شما قرار می‌دهد. در مناطق کویری، خصوصا کویر مصر، شما فقط دو  رنگ را می‌بینید، رنگ تپه‌های شنی کویر و رنگ آبی آسمان که در کنار هم ترکیبی جذاب ایجاد کرده‌اند. کویر مصر علاوه بر چشم‌اندازهای کویری زیبا، دارای جاذبه‌های دیگری نیز می‌باشد که حتما باید در سفر خود از آن‌ها نیز بازدید نمایید. از بین این جاذبه‌های دیدنی می‌توان به روستای گرمه، بافت قدیمی بیاضیه، کویر طبقه، چال سلکنون و نیزار مصر اشاره کرد.

تور کویر مصر

تور یک‌روزه

تورهای یک روزه از جمله تورهای پرطرفدار در بین ایرانیان است که به دلیل کوتاه بودن، مورد استقبال زیادی قرار دارد. آژانس‌های گردشگری معمولا این تورها را در روزهای تعطیل و آخرهفته‌ها، برگزار می‌کنند و مقصد را نیز طوری انتخاب می‌کنند که به مبدا نزدیک باشد. در این صورت سفر خود را از صبح خیلی زود آغاز کرده و مسافران را تا آخر شب به نقطه حرکت برمی‌گردانند. به عنوان مثال، اگر برگزاری تور و محل حرکت از تهران باشد، معمولا روستاهای اطراف تهران، طبیعت شمال ایران و جاذبه‌های طبیعی و تاریخی استان‌های زنجان، قزوین، البرز و سمنان در لیست مکان‌های مناسب برای تور یک‌روزه قرار می‌گیرد. این نوع تورها به دلیل کوتاه بودن و نزدیک بودن، هزینه چندانی ندارند و کاملا مقرون بصرفه هستند.

تور یک روزه

در این مقاله پرطرفدارترین تورهای طبیعت‌گردی در بین ایرانیان مورد بررسی قرار داده و تعدادی از آن‌ها را نیز معرفی کردیم. اگر شما نیز تمایل دارید با تور مصر، تور طبیعت‌گردی یا تور یک‌روزه همراه شوید، وب‌سایت آژانس گردشگری کایت با  www.kite.ir را مورد بررسی قرار دهید تا با زمان برگزاری تورها و شرایط آن آشنا شوید. علاوه بر این، می‌توانید با شماره 02175097700 تماس گرفته و با کارشناسان کایت در مورد تور موردنظر خود مشورت نمایید.