آبشار اروان تایلند

آبشار اروان تایلند یکی از آبشار های هفت طبقه و حیرت انگیز تایلند است که در پارک ملی اروان در فاصله کمی از شمال غربی کانچانابوری واقع شده است.بازدید از این آبشار در سفر به تایلند یکی از کارهایی است که حتما باید انجام دهید چراکه زیبایی های این آبشار شما را شگفت زده خواهد کرد.با هم اقلیم همراه باشید تا با این آبشار و راهنمای سفر به آن آشنا شوید.

طراحی سایت و سئو

عکس آبشار اروان تایلند

آبشار هفت طبقه ی اروان یکی از ب نظیر ترین و بهترین آبشار های جنوب شرقی آسیا است و هم اکنون به عنوان یکی از جاهای دیدنی تایلند شناخته می شود.در اطراف این آبشار میمون های ماکاکوئی زندگی می کنند که جلوه ی بسیار زیبایی به این طبیعت بکر بخشیده اند.البته مارمولک های زیادی نیز گاهی در اطراف این آبشار دیده می شوند و باید حسابی حواستان را جمع کنید.

این آبشار ۷ طبقه ۱.۵ متر وسعت دارد که یکی از بزرگترین آبشار های جهان است.آبشار اروان تایلند در اسطوره های هندو به فیل سفید رنگ سه سر گفته می شود.


از دست ندهید : راهنمای سفر به تایلند


اگر قصد رفتن به این آبشار و رسیدن به استان کانچانابوری را دارید،باید از شهر بانکوک عبور کنید و پس از طی کردن مسیری ۲ – ۳ ساعته به آن برسید.برای بازدید از آبشار اروان تایلند می توانند با مینی بوس – اتوبوس و قطار شهری به این استان سفر کنند و از این آبشار شگفت انگیز دیدن کنند تا سفر آن ها به یک سفر فراموش نشدنی تبدیل شود.

حوضچه های سبز رنگی در این آبشار وجود دارد که با داشتن آب های شفاف و کریستالی جلوه ی زیبایی به این مکان بخشیده است و جزو زلال ترین حوضچه های دنیا نیزهستند.در این محل باید مسیری را طی کنید تا به طبقه هفتم آبشار برسید و پس؛شک نکنید که پس از رسیدن به طبقه هفتم احساس خواهید کرد که به بهشت رفته اید.

در آخر اگر قصد سفر به تایلند و بازدید از آبشار اروان را دارید پیشنهاد می‌کنیم در اواسط هفته به بازدید از آن بروید چراکه روزهای آخر هفته این مکان بسیار شلوغ می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذراید