تور های تابستانی سلام پرواز

اسکله ساحلی بابلسر

در این مقاله از مجله گردشگری هم اقلیم قصد معرفی اسکله ساحلی بابلسر را که یکی از جاهای دیدنی بابلسر می باشد را داریم. پس در ادامه همراه ما باشید.

اسکله ساحلی بابلسر

photo ۲۰۲۰ ۱۱ ۱۰ ۱۲ ۲۴ ۱۷

در شمال ایران بین دریای مازندران و رشته کوه البرز شهری بنام بابلسر در استان مازندران واقع شده است. بابلسر مرکز شهرستان بابلسر است و شهری است ساحلی با آب وهوای عالی که باعث شده گردشگران و مسافران زیادی به این شهر بروند.

اسکله ساحلی بابلسر یکی از دیدنی های بابلسر است که در استان مازندران قرار گرفته است. این اسکله جنبه تجاری ندارد و مکانی گردشگری می باشد، چون این اسکله بسیار زیبا و منحصر به فرد است. موج هایی که به سمت اسکله می آیند به سنگ ها برخورد می کنند و بر می گردند. این موج شکن ها مانع نفوذ آب به پارک مجاور آن می شوند.

اسکله ساحلی بابلسر

این اسکله قایق های زیادی دارد و وجود درختان صنوبر بلند در طرف پیاده رو و رودخانه بابل رود و چراغ هایی که انعکاس نورشان در آب زیبایی خاصی به این اسکله داده است که یکی از زیبایی های شهر بابلسر می باشد. از ابتدای پل تا انتهای آن فضای زیبا و تمیزی وجود دارد که برای استراحت و اتراق مسافران در این شهر زیبا در جوار درختان کهنسال در کنار رودخانه مکان مناسبی برای مسافران می باشد.

در اسکله می توانید قدم بزنید و از وجود قایق ها و کشتی های بزرگ صیادان ماهی لذت ببرید در اسکله اتاق های کوچک برای نوشیدن چای و نسکافه و غیره وجود دارد و از وجود کشتی ها که سالیان سال بر روی آب ها حرکت می کنند لذت ببرید.

کلیک کنید
آشنایی با جاذبه های اسفراین ، خراسان شمالی | Esfarayen

اسکله ساحلی بابلسر

اگر بخواهید کمی دیگر گشت بزنید و پیاده روی کنید به قسمت جنوبی اسکله بروید و کشتی پانیک را ببینید. این کشتی مدرن با ناخدای همیشه بیدار آماده حرکت می باشد.

مقالات بیشتری بخوانید