تور های پاییزی سلام پروازلحظه آخراجاره خودرو در دبی

از بهترین و خاطره انگیزترین سفرهایی که میتوانید تجربه نمایید یک تور کویر گردی می باشد؛ کویرها یکی از پر طرفدان ترین مناظر طبیعی هستند که چشم هر گردشگری را جذب خود مینماید و به همین دلیل تور کویر طرفدان زیادی دارد. ما در پرتال جامع گردشگری بریم تور سعی کرده ایم بهترین تورهای کویر را برای علاقه مندان به کویر گردی گرد آوری نماییم تا شما گردشگران و ایرانگردان عزیز بتوانید بهترین انتخاب را برای یک تور به کویرهای جذاب ایران انجام دهید. بهترین و شناخته شدترین مسیرهای کویری ایران عبارت اند از: کویر مصر ، کویر کاراکال ، کویر ابوزیدآباد ، کویر و دشت لوت و کلوت های شهداد ، کویر مرنجاب که در ذیل به تشریح مختصری درباره هر یک از آنها می پردازیم و شما می توانید با مراجعه به سایت های بریم تور و مجله گردشگری توریستی ها اطلاعات کامل تری درباره هر یک از مسیرهای کویری بخوانید و همچنین بهترین تور کویر را برای مقصد خود انتخاب نمایید.

بهترین تورهای کویر

همانگونه که در بالا نام کویرهای خوب ایران را بردیم با توجه به امکانات اقامتگاه ها و ساید های توریستی و تفریحی شما اگر قصد دارید یک تور کویر بینظیر را تجربه نمایید می توانید در تورهای کویری که در ذیل نام میبریم شرکت نمایید. در بریم تور برای هر یک از مسیرهای کویری تور مناسب توسط برگزارکنندگان رسمی و تخصصی اجرای تور کویر چندین پکیج متنوع قرار داده ایم.

اجاره روزانه خانه در تهران
  • تور کویر مصر
  • تور کویر کاراکال
  • تور کویر مرنجاب
  • تور کویر ابوزیدآباد
  • تور کویر ورزنه
  • تور کویر لوت و کلوت های شهداد

شما در بخش تورهای داخلی سایت بریم تور و منوی تور کویر می توانید به راحتی به بهترین پکیج های تور کویر برای هر کدام از کویرهای بالا دسترسی پیدا کنید و با مقایسه هر کدام از تورهای کویر بهترین انتخاب را برای خود انجام دهید.

بهترین پکیج های تور کویر و تور یزد در : بریم تور

تور کویر کاراکال

یکی از ساید های کویری با امکانات و اقامتگاه های عالی در شرق شهر یزد و شمال شهر بافق در استان یزد با نام کویر کاراکال وجود دارد که تعداد زیادی گردشگر را سالانه به خود جذب می نماید. در بریم تور ما مجریان مستقیم تور کویر کاراکال را به شما معرفی کرده ایم و شما می توانید شرایط عالی برای سفر به کویر کاراکل را پیدا نمایید. شاید سوال برای شما پیش آمده که چرا نام این کویر کاراکل هست؟ به علت زندگی یک گربه خاص با نام کاراکال در این منطقه زیست محیطی نام این منطقه کویری ایران به نام کویر کاراکال مطرح شده است؛ و شما اگر شانس بیاورید در گشتهای کویر کاراکال شاید تعدادی از این گربه های زیبا را مشاهده نمودید. تورهای کویر کاراکال به صورت منظم هر هفته چهارشنبه تا جمعه ها به صورت دو نیم روزه برگزار میشود؛ و همچنین به خاطر شرایط و دما قطعا بهترین زمان اجرای تور کویر کاراکال از ابتدای پاییز هر سال و تا نهایت ابتدای اردیبهشت ماه می باشد و بهتر است در 4 ماه گرم سال از مراجعه به کویر کاراکال خودداری کرد. از دیدنی ها و جاذبه هایی که در اطراف کویر کاراکال وجود دارد و در این تور کویر گردی می توانید بببنید می توان به خانه وحشی بافقی و حمام کاکامیر جزو بزرگ ترین اب انبارهای کویر کاراکال است نام برد. همچنین در برنامه تور کویر کاراکل بازدید از شهر یزد نیز در نظر گرفته میشود که شما با یک تیر دو نشان خواهید زد و همچنین البته به تشریح تور یزد به صورت جداگانه نیز می پردازیم و شرایط جداگانه بازدید از شهر یزد نیز در قالب تور که در بریم تور تعریف شده است را معرفی خواهیم کرد.

تور یزد

اولین و بزرگترین شهر خشتی دنیا با تاریخ و پر از جاذبه قطعا ارزش چندین بار دیدن را دارد؛ در قالب پکیج های تور یزد ما شرایط عالی برای سفر به این شهر تاریخی ایران زمین را برای علاقه مندان به ایرانگردی در سایت بریم تور فراهم آورده ایم. شهر یزد دارای جاذبه های متععدی از جمله : مجموعه امیر چخماق ، باغ دولت آباد ، آتشکده زرتشتیان ، کویر کاراکال و موزه آب و خانه کلاه دوزان و ..  است که در تورهای یزد شرایط بازدید از تمامی جاذبه های گردشگری یزد برای شما فراهم شده است. ما بهترین برگزاکنندگان تور یزد که دارای مجوز برگزاری تور یزد می باشند را به شما معرفی نموده ایم. همانطور که در بالا عرض کردیم شما می توانید در یک تور ترکیبی کویر کاراکال و یزد شرکت نمایید و با یک تیر دو نشان بزنید و هم کویر کردی کنید و هم از شهر تاریخی یزد بازدید نمایید.

بهترین پکیج های تور کویر و تور یزد در : بریم تور

تور کویر مصر

یکی از مطرح ترین سایدهای کویری ایران به نام کویر مصر می باشد که در قالب پکیجهای تور کویر مصر شرایط متنوع برای دیدن کویر مصر را برای شما فراهم اورده ایم؛ کویر مصر در استان اصفهان و نزدیکی شهر جندق قرارداد که در توضیحاتی که درباره کویر مصر در مجله گردشگری توریستی ها ( touristiha.com ) می توانید مطالعه نمایید شرح کاملی درباره نام کویر مصر و دیدنی های آن وجود دارد.

تور کویر مرنجاب

یکی از نزدیکترین کویرها به شهر تهران می باشد و مورد توجه و استقبال گردشگران زیادی از تهران به علت نزدیکی از این تور کویر شده است. کویر مرنجاب در بخش شمالی شهرستان آراد و بیدگل از توابع کاشان واقع شده است و فاصله آن با این شهرستان نیز ۵۳ کیلومتر است. همچنین فاصله کویر مرنجاب تا کاشان و همچنین شهر اصفهان به ترتیب ۶۲ و ۷۲۰ کیلومتر است. ما در بریم تور و مجله گردشگری توریستی ها توضیحات کاملی درباره کویر مرنجاب و تورهای کویر مرنجاب به شما داده ایم.

تور کویر ابوزیدآباد

یکی دیگر از ساید های کویری نزدیکی کاشان کویر ابوزیدآباد است، که به علت نزدیکی به تهران تور کویر ابوزیدآباد نیز دارای طرفداران زیادی می باشد. همچنین وجود شهر زیر زمینی اویی که از جاذبه های تاریخی ایران می باشد، مزید بر علت شده است که استقبال از تور کویر ابوزید آباد و شهر زیر زمینی اویی بسیار زیاد شود.

با توجه به توضیحات مختصر و مفیدی که درباره تورهای کویر و تورهای یزد و ایرانگردی و کویر گردی در بالا داده ایم اگر قصد دارید یک سفر کویر گردی و یا یک تور داخلی جذاب از جمله تور یزد را تجربه نمایید لطفا حتما به سایت پرتال جامع گردشگری بریم تور از طریق آدرس زیر مراجعه نمایید و بهترین تورها را برای کویر و همه مکان های توریستی انتخاب نمایید.

آدرس وب سایت بریم تور :  www.berimtour.com

آدرس پیج اینستاگرام گردشگری  بریم تور : https://www.instagram.com/berimtour1

همچنین اگر از علاقه مندان به حوزه گردشگری هستید و قصد دارید بهترین اطلاعات توریستی و اخبار گردشگری و جاذبه های گردشگری ایران و جهان را دنبال کنید ما در مجله گردشگری توریستی ها این شرایط را برای شما فراهم کرده ایم که از طریق آدرس زیر سایت مجله گردشگری توریستی ها در دسترس شما است:

آدرس سایت مجله گردشگری توریستی ها:   www.touristiha.com

آدرس پیج اینستاگرام مجله گردشگری توریستی ها:   https://www.instagram.com/touristiha

stagram.com/touristiha

بهترین تورهای کویر و تورهای داخلی | شرایط عالی بهترین تورههای هوایی و زمینی به یزد | تور یزد