تور های پاییزی سلام پروازلحظه آخراجاره خودرو در دبی

مرکز خرید مهستان کرج

مرکز خرید مهستان کرج :: استان البرز یکی از استان های پر رونق ایران به حساب می آید. این استان به دلیل نزدیکی به تهران، دارای جمعیتی زیاد و اقتصادی در چرخش است. خوب است سری به یکی از معروف ترین مراکز خرید شهر کرج بزنیم تا بفهمیم چگونه در این شهر، خریدی آسان و مطمئن داشته باشیم. مرکز خرید مهستان، انتخاب امروز هم اقلیم است تا با جاذبه های شهر کرج بیشتر آشنا بشویم.


حتما بخوانید : مرکز خرید کوروش تهران

اجاره روزانه خانه در تهران

آشنایی با مرکز خرید مهستان کرج

مرکز خرید مهستان کرج ، در نزدیکی پارک نبوت کرج واقع شده است و دسترسی به این مجموعه، بسیار آسان و راحت است. این مرکز تعداد بسیار زیادی فروشگاه در خود جای داده است و مکانی بسیار ایده آل برای کسانی است که قصد دارند در کنار خرید، روز خوبی را در محیطی مناسب سپری کنند.

مرکز خرید مهستان کرح

معماری بسیار زیبای ایرانی مدرن این مجموعه چشم انداز بسیار خوبی برای بازدید کنندگان دارد و مطمئنا آن ها را تا انتها راضی نگه خواهد داشت. این مجتمع بزرگ تجاری دارای 413 واحد تجاری می‌باشد که مناسب برای هر کسی با هر نیاز و سلیقه ای است.

در کنار این ها امکانات رفاهی این مجتمع، باعث شده بدون هیچگونه مشکلی و به راحتی روز خود را در این مجموعه بگذرانید. کافه ها و رستوران های مختلف، رستوران گردان، تالار پذیرایی و بوفه غذاای بین المللی از هر سویی بحث خورد و خوراک در این مجموعه را آسان می کند. از طرفی پارکینگ با طرفیت 194 ماشین، آسانسور و پله برقی، تهویه هوا مناسب و فروشگاه های با کیفیت از دیگر ویژگی های مرکز خرید مهستان می باشد.

کلیک کنید
پارک آبی افق هلان تهران

فروشگاه های لباس و پوشاک، کیف و کفش، لوازم الکترونیکی، لوازم تحریر، لوازم آشچزخانه و تزئینی، طلا، ساعت از جمله بیشترین فروشگاه های این مجموعه را تشکیل می دهند.

مرکز خرید مهستان کرج

در معماری و ساخت این بنا سعی شده به جای افزایش طبقات سازه، بر روی طول آن تمرکز کنند تا تلفیقی از بازار های کهن و طویل ایرانی و مراکز مدرن جهانی را به بازدید کنندگان ارائه دهند. بنابراین در این مجموعه با تعداد بسیار زیادی فروشگاه در کنار یکدیگر مواجه خواهید شد.


قبل از سفر به خارج از کشور بخوانید : استعلام ممنوع الخروجی


ساعت و نحوه دسترسی

مهستان کرج، در شش ماه نخست سال، از ساعت 9:30 صبح تا 22:30 میزبان مشتریان خواهد بود و در نیمه دوم سال، می توانید از ساعت 9:30 تا 22 از این مجموعه بازدید کنید. نکته دگر اینکه در روز های تعطیل، این مرکز کار خود را از ساعت 10 صبح شروع خواهد کرد.

آدرس: کرج، خیابان مطهری، بلوار نبوت، بالاتر از میدان نبوت (ضلع شمال غربی پارک نبوت)

مقالات مرتبط