تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

کشتی‌ های تفریحی کیش کیش همیشه یکی از مقاصد محبوب گردشگری برای گردشگران داخلی بوده است. این جزیره زیبا علاوه بر اینکه خود یکی از جاذبه‌های گردشگری ایران است، تفریحات متنوعی را هم در خود دارد که می‌توانید در سفر به کیش از آن‌ها لذت ببرید. یکی از این تفریحات مهیچ استفاده از کشتی‌های تفریحی کیش است. همراهِ مجله گردشگری هم اقلیم باشید.

کشتی های تفریحی کیش

اگر به کیش سفر کرده باشید می‌دانید که تفریحات مهیج و جذابی در این منطقه منتظر گردشگران هستند. گشت و گذار در خلیج فارس با کشتی‌های تفریحی و قایق‌های رنگارنگ یکی از تفریحات لذت بخش این جزیره است که حتما باید تجربه کنید.کشتی‌های آکواریوم، قایق های کف شیشه‌ای و کشتی‌های تفریحی شبانه منتظر شما هستند تا ساعاتی به یاد ماندی را برایتان رقم بزنند.

اجاره روزانه خانه در تهران

کشتی‌های شبانه از ساعت ۲۱ گشت در دریا را آغاز کرده و معمولا تا ۱ بامداد ادامه می‌دهند. در این کشتی‌ها موزیک زنده همیشه برقرار است و سرو شام، برگزاری مسابقه، جنگ شادی و برنامه‌های شاد دیگری نیز انجام می‌شود.

قایق‌های کف شیشه‌ای و کشتی‌های آکواریوم نیز در نوع خود بسیار جذاب هستند‌، به طوری که شما می‌توانید به صورت واضح انواع ماهیان و گونه‌های دریایی را مشاهده کنید. در ادامه با برخی از کشتی‌های تفریحی کیش آشنا می‌شویم.

کشتی سیمرغ کیش

کشتی سیمرغ کیش

کشتی سیمرغ یکی از کشتی‌های تفریحی کیش است که دارای کف شیشه‌ای بوده و از کشتی‌های شبانه محسوب می‌شود. برنامه گشت و گذار این کشتی از ساعت ۲۱ شروع می‌شود و تا ۲ بامداد در ۲ سانس ادامه دارد. اگر این کشتی را انتخاب کنید از ابتدای ورود شاهد برنامه‌های شاد و سرگرم کننده‌ای شامل موسیقی زنده، جنگ شادی، سرو شام، قرعه کشی و اهدای جوایز خواهید بود.

کشتی نوید دریا

کشتی نوید دریا کیش

کشتی نوید دریا هم مانند کشتی سیمرغ از کشتی‌های خوب جزیره کیش است. این کشتی بزرگ که ساخت کشور ژاپن است دارای سه طبقه زیبا و لوکس می‌باشد که تجهیزات و امکانات مدرنی در خود دارد. این کشتی نورافکن‌های بسیار بزرگی دارد که این امکان را می‌دهد تا در شب بتوانید دریا را تماشا کنید.

سالن فرست کلاس، سالن وی آی پی و سالن موزیک با تمامی امکانات در اختیار شماست تا شبی خاطره انگیز را تجربه کنید. از ویژگی‌های خوب این کشتی داشتن یک عرشه بزرگ است که میهمانان می‌توانند در آن به قدم زدن بپردازند.

کشتی تفریحی اوستا

کشتی اوستا کیش

یکی از بزرگترین کشتی‌های تفریحی کیش کشتی اوستا است که گشت خود را از ساعت ۱۹ تا ۱ در سه سانس برگزار می‌کند.در این کشتی نیز موسیقی زنده، سرو شام و برنامه‌های تفریحی برگزار می‌شود. کشتی اوستا نیز از جمله کشتی‌هایی است که دارای عرشه بسیار بزرگی هستند و در این عرشه یک کافه تریا هم وجود دارد. علاوه بر کافه تریا که لذت خوردن قهوه در نمایی زیبا از دریا را امکان‌پذیر می‌کند، یک غرفه عکاسی هم در عرشه کشتی اوستا وجود دارد که می‌توانید عکس‌های زیبایی را با استفاده از آن ثبت کنید.

کشتی آرتمیس

کشتی آرتمیس کیش

کشتی آرتمیس به بزگترین رستوران دریایی کشور معروف است که تفریحات و برنامه‌های بسیار مهجی را برای گردشگران در نظر گرفته است. این کشتی از مشهورترین کشتی‌های تفریحی کیش است که همه روزه از ساعت ۲۳ الی ۱ بامداد گشت‌های دریایی خود را برگزار می‌کند. این کشتی دارای ۲ طبقه ، ۳۰ متر طول و ۱۰ متر عرض است. رستوران این کشتی ۱۳۰ نفر ظرفیت دارد و انواع غذااهای دریایی در آن سرو می‌شود.

کشتی آکواریوم ستاره دریایی کیش

کشتی آکواریوم ستاره دریایی یکی از کشتی‌های تفریحی کیش است که دارای کف شیشه‌ای بوده و برنامه‌های شادی در آن برگزار می‌شود. این کشتی به عنوان اولین کشتی آکواریومی شناخته می‌شود که قادر است که زیبایی‌های دریا را از عمق ۲٫۵ متری سطح دریا از طریق پنجره هایی که وجود دارد به شما نشان دهد.

این کشتی در طول روز چند گشت یک ساعته را برگزار می‌کند که مورد توجه گردشگران نیز قرار گرفته. البته گشت‌های شبانه این کشتی دارای سانس‌های ۲ ساعته است که از ساعت ۲۱ تا ۱ بامداد برگزار می‌شود. اجرای موسیقی زنده، سرو شام، پذیرایی از میهمانان و جنگ شادی از برنامه های آن است.

کشتی دنا کیش

کشتی دنا کیش

یکی دیگر از کشتی‌های تفریحی جزیره کیش کشتی دنیا است که ۲۵۰ نفر ظرفیت دارد و از کشتی های ۴ ستاره کیش محسوب می‌شود. این کشتی ساخت کشور استرالیا است و دارای ۳ طبقه می‌باشد. این کشتی دارای یک سالن مجلل است که گردشگران در آن می توانند همراه با صدای دلنشین پیانو به تماشای دریا بپردازند. موزیک زنده نیز در این کشتی برگزار می‌شود.

کشتی آکواریوم طوطیا

کشتی آکواریوم طوطیا

از تفریحات مهیج کیش سوار شدن بر کشتی‌های آکواریومی و تماشای آبزیان از نمایی زیبا است. کشتی آکواریوم طوطیا یک کشتی تفریحی مهیج است که می‌تواند شما را در این امر یاری کند. این کشتی هم نورافکن‌های بزرگی دارد که کمک می‌کند بتوانید شب‌ها به خوبی دریا را ببینید. هزینه گشت این کشتی به ازای هر نفر ۲۵ هزار تومان است.

قایق های بادبانی کیش

قایق های بادبانی کیش

اگر به هر دلیلی قصد سوار شدن به کشتی‌های تفریحی کیش را نداشتید می‌توانید از قایق های بادبانی که از محبوب‌ترین تفریحات کیش هستند استفاده کنید. این قایق‌ها در ظرفیت های مختلف ارائه می‌شوند و هزینه بلیت آن ۱۱۰ هزار تومان است.