تور های پاییزی سلام پروازلحظه آخراجاره خودرو در دبی

کیش یکی از جزایر زیبای خلیج فارس در جنوب ایران است که به دلیل طبیعت شگفت انگیز و جاذبه های گردشگری فراوان مورد علاقه بسیاری از مسافران و گردشگران قرار گرفته است. یکی از جاذبه های محبوب کیش، اسکله تفریحی کیش است که کاملا تمیز، بزرگ و دارای امکانات زیادی برای تفریح ​​و سرگرمی است.

اسکله تفریحی کیش یکی از جذاب ترین جاهای دیدنی کیش است که همه روزه گردشگران زیادی را در خود جای می‌دهد.این اسکله یکی بزرگترین اسکله های ایران است که در هنگام غروب آفتاب بسیار دیدنی می‌شود.با مجله گردشگری هم اقلیم همراه باشید.

اجاره روزانه خانه در تهران

آشنایی با اسکله تفریحی کیش

اسکله بزرگ کیش در سال 1385 افتتاح شد.این اسکله دارای 437 متر طول و 18 متر عرض است که با استفاده از چوب ساخته و طراحی شده است.نکته جالب در ساخت این اسکله رعایت نکات ایمنی برای آسیب نرسیدن به موجودات دریایی است.

مهمترین چیزی که مردم را به سمت این اسکله می‌کشاند تماشای غروب خورشید است که یکی از بی نظیرترین لحظات سفر را رقم می‌زند.

اسکله تفریحی کیش

تفریحات اسکله تفریحی کیش

مهمترین تفریحی که می‌توان معرفی کرد همان قرار گیری روی اسکله و تماشای چشم انداز بسیار زیبای دریا است.اما در کنار آن تفریحات دیگری نیز برای گردشگران در نظر گرفته شده تا سفری به یاد ماندنی را تجربه کنند.

جت اسکی ، قایق های پدالی ، قایق های ماهی گیری ، شنا ، عکاسی ، سینمای 4 بعدی ، باشگاه بولینگ ، بالن سواری ، فلای برد ، دوچرخه سواری و … از تفریحاتی هستند که می‌توانید در این محل تجربه کنید.کافه و رستوران هایی نیز در اطراف اسکله وجود دارد که افراد می‌توانند انواع غذاهای دریای را در آن ها سفارش دهند.

تفریحات اسکله تفریحی کیش

تماشای لاک پشت های داخل دریا ، ماهی ها ، دلفین ها و پرندگان دریایی از سایر جذابیت های این مکان به شمار می‌رود که آن را به یکی از مناطق خاص جزیره تبدیل کرده است.

برخی از افراد و گردشگران برای پیاده روی صبح ، اسکله تفریحی کیش را انتخاب می‌کنند تا در کنار چشم انداز زیبای دریا به ورزش و تندرستی بپردازند.

اگر اهل خرید هستید و به گشت و گذار در مراکز خرید علاقه دارید ، می توانید به مرکز خرید ونوس که در نزدیکی اسکله تفریحی قرار دارد سری بزنید و خرید کنید.بنابراین در سفر به کیش اگر به اسکله تفریحی بروید ، ضمن بازدید از مکانی فوق العاده و استفاده از تفریحات آن ، می‌توانید خرید را هم در برنامه خود داشته باشید.

ساحل اسکله تفریحی کیش

اسکله تفریحی کیش همچنین ساحل زیبا و جذابی برای تفریح ​​دارد. پس از بهره مندی از امکانات مارینا می توانید به ساحل اسکله تفریحی کیش رفته و لحظات آرامش بخشی را در کنار دریا سپری کنید. این ساحل طولانی و زیبا یک ساحل شنی شگفت انگیز به عنوان یکی از جاذبه های مهم کیش شناخته می شود.

در ساحل اسکله تفریحی کیش می توانید از آب گرم خلیج فارس لذت ببرید و در حالت دراز کشیده از خدمات غذایی و نوشیدنی های خنک استفاده کنید. لذت بردن از مناظر طبیعی و ساحل زیبا، ساحل اسکله تفریحی کیش را به یکی از برترین مقاصد گردشگری برای مردم و گردشگران کیش تبدیل کرده است.

ساحل اسکله تفریحی کیش

هتل های نزدیک اسکله تفریحی کیش

برخی از هتل های با کیفیت کیش در نزدیکی اسکله تفریحی قرار دارند که می‌توانند اقامت به یاد ماندنی را برای شما رقم بزنند.از این هتل ها می‌توان به هتل شایان ، هتل بین المللی کیش  و هتل پاریسیان اشاره کرد.این هتل ها دسترسی بسیار آسانی به اسکله دارند.

پیشنهاد می‌کنیم یک شب حتما به این اسکله بروید و از سکوت شب در کنار صدای امواج آب نهایت لذت را ببرید.

دسترسی : برای رفتن به اسکله تفریحی باید خود را به خیابان دریا برسانید و این خیابان را تا انتها طی کنید.