تور های پاییزی سلام پروازلحظه آخراجاره خودرو در دبی

محله چوکور جوما استانبول

استانبول شهری زیبا ، با آثار فرهنگی بسیار غنی، که جذابیت آن باعث جذب توریست های زیادی شده است. هر گوشه ای از این شهر رنگارنگ زیبایی خاص خود را دارد و در هر محله شما رنگ های مختلف، کافه های دنج و زیبا و مکان های تاریخی بی نظیر را خواهید یافت. محله های زیبای بسیاری در استانبول هستند که محله چوکور جوما استانبول یکی از محله های محبوب این شهر محسوب می شود.

در میان تعداد بی شمار محله ها برخی از محله های این شهر مکان های بسیار زیبا و منحصر به فردی هم برای گردشگران و هم مردمان این شهر به شمار می آیند. در ادامه همراه هم اقلیم باشید تا محله زیبای چوکورجوما را به شما معرفی می کنیم.

اجاره روزانه خانه در تهران

محله چوکور جوما (Çukurcuma) بخشی از منطقه بزرگتر بی اغلو است. چوکور جوما محله عتیقه جات در استانبول است، جایی که شما می توانید بهترین دلالان عتیقه و وسایل آنتیک را پیدا کنید.

محله چوکور جوما استانبول
محله چوکور جوما استانبول

برخی از بهترین فروشگاه ها، A La Turca, Modern Tarih و Aslı Günşiray می باشند. ما قدم زدن و کشف کردن محله را به شما پیشنهاد می دهیم زیرا در این محله بسیاری مکان های جذاب باز شده اند که در تمام ساعات روز باز هستند. اگر به وسایل قدیمی و آنتیک و عتیقه جات علاقه دارید بازدید از مغازه های این محله را از دست ندهید زیرا عتیقه جات و وسایل بسیار زیبای موجود در این فروشگاه ها شما را شگفت زده خواهد کرد.

محله چوکور جوما استانبول
محله چوکور جوما استانبول

محله چوکور جوما همچنین به دلیل وجود موزه معصومیت (Museum of Innocence) شناخته شده و معروف است، یک موزه ادبی بنیان شده توسط اورهان پاموک (Orhan Pamuk) نویسنده ترک برنده جایزه نوبل و الهام گرفته شده از رمان معروف او با همین نام است.

در این محله کافه های بسیار زیبا و رنگارنگی سرتاسر محله را پر کرده است که باعث زیبایی دوچندان محله شده است. بنابراین در گشت و گذار در این محله هر زمان که خسته شدید می توانید در یک کافه دنج بنشینید و از لحظات خود در این محله لذت ببرید.

unnamed


مشاهده پلن های تور ترکیه


مقالات گردشگری بیشتر بخوانید: