مرکز خرید جواهیر استانبول

مرکز خرید جواهیر استانبول یکی از بهترین و بزرگترین مراکز خرید استانبول است که در منطقه شیشلی واقع شده است.هم اکنون این مرکز خرید ششمین مرکز خرید بزرگ در جهان است که در بین گردشگران استانبول از محبوبیت زیادی برخوردار است.

طراحی سایت و سئو

مرکز خرید جواهیر استانبول

این مجموعه توسط هلدینگ جواهیر ساخته و در ۱۵ اکتبر سال ۲۰۰۵ افتتاح شد و سهام آن به یک شرکت انگلیسی با مالکان کویتی واگذار گردید.طراحی این مجموعه نیز توسط شرکت طراحی و معماری آمریکایی مینورو صورت گرفته است.


حتما بخوانید : جاهای دیدنی استانبول


مرکز خرید جواهیر استانبول در ۱۰ طبقه و ۳۴۳ فروشگاه و ظرفیت ۲۵۰۰ اتومبیل در پارکینگ سرپوشیده خلاصه می‌شود.در این مرکز خرید می توانید هر چیزی که بخواهید را تهیه کنید؛در این مرکز بهترین و مشهور ترین برند های جهانی و ترکیه‌ای نظیر زارا،بنتون،آدیداس و ال سی وایکیکی حضور دارند.

مرکز خرید جواهیر استانبول

دارا بودن امکاناتی همچون سیستم روشنایی و تهویه هوای مدرن،معماری جذاب،سالن و راهروهای زیبا و همچنین بالا بودن امنیت و و سطح پاکیزگی از جمله عواملی هستند که بر محبوبیت این مرکز خرید افزوده است و گردشگران تور استانبول را به سوی خود می‌کشد.در ورودی های این مرکز گیت های ورودی تعبیه شده است که در جلوی تمامی آن ها پلیس ها حضور دارند و ورود و خروج را کنترل می‌کنند.

بزرگی و مدرن بودن مرکز خرید جواهیر به قدری است که درون آن یک شهربازی سرپوشیده قرار گرفته است.همچنین سینماهای مدرن و فست فودی های معروف و متعددی همچون مک‌دونالندز و کی‌اِف‌سی در طبقه های بالاتر آن قرار دارند.

مرکز خرید جواهیر استانبول

همانطور که در بالا گفتیم این مرکز خرید در منطقه شیشلی قرار دارد و فاصله آن با میدان تقسیم استانبول به طور تقریبی و با پای پیاده ۳۰ دقیقه می باشد.همچنین مابین میدان تقسیم و مرکز خرید جواهیر نیز فروشگاه های متنوعی وجود دارد که می‎‌توانید از آنها بازدید کنید.

لازم به ذکر است ساعت کاری مرکز خرید جواهیر استانبول از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذراید