تور های پاییزی سلام پروازلحظه آخراجاره خودرو در دبی

پارک آب و آتش یکی از پارک‌های محبوب تهران است که با فضای مدرن و زیبای خود هر روز و به خصوص در روزهای تعطیل میزبان گردشگران است. این پارک که یکی از جاذبه های گردشگری تهران محسوب می‌شود در سال 1388 در اراضی عباس آباد افتتاح شد. با هم اقلیم همراه باشید تا با پارک آب و آتش تهران بیشتر آشنا شویم.

پارک آب و آتش

همانطور که گفتیم این پارک در سال 88 و در اراضی عباس آباد افتتاح شد و در همان روزهای نخست افتتاح توجه مردم تهران را به خود جلب کرد. این پارک دارای فضایی مدرن و امکاناتی کامل است و برای گذراندن یک عصر و غروب زیبا بسیار مناسب است. دیدنی‌های دیگری از جمله پل طبیعت، بوستان بنادر و بوستان نوروز نیز در نزدیکی این پارک هستند که قطعا بازدید از آن‌ها خصوصا پل طبیعت می‌تواند بسیار جذاب باشد.

اجاره روزانه خانه در تهران

پارک آب و آتش

از امکانات مهم این پارک می‌توان به بوفه، زمین اسکیت، رستوران و آمفی تئاتر اشاره کرد. بوستان آب و آتش توسط یک فانوس دریایی از بوستان بنادر جدا شده است که در آینده می‌توانید از بالای آن نماهایی زیبا را از پل طبیعت و شهر تهران را مشاهده کنید. تندیس‌های زیبا با موضوعات متنوعی در مکان‌های گوناگون پارک وجود دارد که از زیبایی های آن به شمار می‌رود.

از امکانات دیگر این پارک عبارتند از : لانه کبوتر، آبنما، برج آتش، آلاچیق و فضای سبز. همچنین پلی به نام پل ابریشم بوستان بنادر را به گنبد مینا وصل می‌کند.این پل روبروی پارک آب و آتش قرار دارد.

چطور به پارک آب و آتش برویم؟

برای بازدید از پارک آب و آتش باید از طریق آدرس زیر اقدام کنید.

  • خیابان آفریقا،نرسیده به چهارراه جهان کودک،انتهای کوچه ژوبین.

بوستان آب و آتش

همچنین از طریق مترو نیز می توانید به این پارک دسترسی داشته باشید.بدین منظور می‌بایست در ایستگاه حقانی واقع در خط یک متروی تهران پیاده شوید، سپس 15 دقیقه در بزرگراه شهید حقانی پیاده‌روی کنید تا به سمت غربی این پارک برسید. اگر هم قصد پیاده‌روی ندارید می توانید پس از بیرون آمدن از مترو در ایستگاه حقانی سوار بر تاکسی‌های میدان ونک شوید و از راننده بخواهید که شما را جلوی پارک آب و آتش پیاده کند.

پارک آب و آتش

یک راه دیگر نیز وجود دارد که از مسیر زیبای پارک طالقانی می‌گذرد. می‌توانید پس از بیرون آمدن از مترو  به سمت پارک طالقانی رفته و از طریق پارک طالقانی با حدود 10 دقیقه پیاده روی پس از گذشتن از روی پل طبیعت به پارک آب و آتش برسید. در واقع اگر از این مسیر گذر کنید هم از زیبایی های پارک طالقانی دیدن کرده‌اید و هم پل طبیعت را دیده اید و در نهایت هم به مقصد مورد نظر رسیده‌اید.