تور های پاییزی سلام پروازلحظه آخراجاره خودرو در دبی

پارک ریکه تفلیس یکی از مکان‌های تفریحی و گردشگری کشور گرجستان است که در سمت چپ رودخانه کورا قرار دارد. این پارک که دارای چشم‌اندازی زیبا از کاخ ریاست جمهوری است، هموراه به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری تفلیس شناخته می‌شود و گردشگران در سفر به گرجستان از این پارک نیز دیدن می‌کنند و ساعاتی را در آن می‌‌گذرانند. در این مطلب از سایت هم اقلیم به معرفی این پارک زیبا می‌پردازیم.

پارک ریکه تفلیس

پارک ریکه دسترسی آسانی دارد؛ به طوری که می توانید از طریق پل صلح و یا محلقه قدیمی تفلیس  به راحتی به این پارک دسترسی داشته باشید.در سفر به گرجستان در فصل تابستان می توانید در این پارک به تماشای رقص آب نماها با نورپردازی زیبا بنشینید و لذت ببرید.

اجاره روزانه خانه در تهران

همچین می‌توانید از امکانات و تفریحات این پارک مانند پلکان مارپیچی، دیوار صخره ای مصنوعی و صفحه شطرنجی استفاده کنید.

علاوه بر استفاده از سرگرمی‌های داخل پارک می‌توانید به یکی دیگر از دیدنی‌های تفلیس یعنی سالن تئاتر و موسیقی تفلیس که در داخل پارک ریکه واقع شده است بروید. این مرکز فرهنگی زیبا از دو عنصر لوله‌ای شکل زیبا ساخته شده است و هر دو عنصر رو به فضای سبز و رودخانه هستند.

پارک ریکه تفلیس2

این مجموع دارای سالن نمایش با ظرفیت 566 صندلی است و یک تئاتر موزیکال را در خود جای داده است. نمای خارجی این بنا از پانل‌های فولادی ضد زنگ ساخته شده است و طراحی آن به صورتی است که گردشگران را به سمت خود و داخل مجموعه هدایت می‌کند.

اگر به پارک ریکه سفر کردید پیشنهاد می‌کنیم از پل صلح نیز بازدید کنید. این پل که یکی از دیدنی‌های تفلیس محسوب می‌شود فاصله بسیار کمی با پارک ریکه دارد. پل صلح دو طرف شهر را به یکدیگر متصل می‌کند و افراد زیادی روزانه برای گرفتن عکس‌های یادگاری و دیدن مناظر زیبایی از شهر روی این پل می‌روند.

پارک ریکه تفلیس گرجستان