تور های تابستان 1403لحظه آخراجاره خودرو در دبی

پاتایا یکی از جذاب ترین شهرهای تایلند است. وقتی شما به این شهر سفر می‌کنید. حتما باید فهرستی از رستوران های خوب آن داشته باشید. پس در ادامه مطلب با مجله هم اقلیم همراه باشید تا آنها را به شما معرفی کنیم.

رستوران رویال گریل پاتایا

این رستوران با نوری کم و جوی آرام  و دلنشین یکی از بهترین رستوران‌های پاتایا است که به دلیل رسمی بودن محیط برای قرارهای رسمی مناسب است. رستوران رویال گریل، رستورانی نیست که فقط در آن غذا خورده می‌شود و نوشیدنی نوشیده می‌شود، بلکه جایی است که در آن استیک‌ها یی که با عشق درست می‌شوند را با لذت می ‌خورید و شراب‌های برگزیده را می‌نوشید. رویال گریل، شبیه آن دسته از رستوران ‌ایی است که در آن خجالت می‌کشید با استیک بسیار عالی تان آبجو سفارش دهید و مکانی است که کیفیت از بیشترین میزان اهمیت برخوردار می‌باشد.

اجاره روزانه خانه در تهران

رستوران پاتایا

کافه رستوران مانترا

این رستوران که یکی از محبوب ترین رستوران های پاتایا در تایلند است است غذاهایی از سراسر دنیا را به مشتریان خود ارائه می دهد. کیقیت غذاهای این رستوران عالی است و می تواند همه را راضی کند.در آشپزخانه این رستوران می‌توانید آشپز را در حال کار کردن ببینید و یکی از ۱۶۰ نوع نوشیدنی‌های آن را سفارش دهید و لذت ببرید.سرویس بوفه این رستوران هم در بین بهترین رستوران‌های پاتایا قرار دارد و انتخاب غذا از منوی این رستوران نوعی چالش است.

 

رستوران گلاس هاوس پاتایا

یکی دیگر از رستوران‌های برتر پاتایا رستوران گلاس هاوس است که غذاهای دریایی سرو می‌کند. غروب طلایی خورشید را از اخل این رستوران می‌توانید ببینید و غذایی دلچسب را در این لحظه نوش جان کنید. همچنین به دلیل اینکه این رستوران در خارج از شهر پاتایا قرار دارد دارای جوی آرام و محیطی ساکت است که حس خوبی را به شما می دهد. در این رستوران بیش از ۱۷۰ نوع غذای تایلنی و غربی سرو می‌شود که می توانید سفارش دهید. یکی از بهترین غذاهای دریایی تایلند نیز در منوی این رستوران وجود دارد.

رستوران پاتایا

اگر به اطلاعات بیشتری برای سفر به پاتایا نیاز دارید، مطالب زیر را بخوانید

رستوران ماتا هاری پاتایا

اگر به دنبال یک غذاخوری بسیار عالی هستید رستوران ماتاهاری بهترین گزینه است و در سراسر پاتایا شناخته شده می‌باشد. منوی آن شامل غذاهای مخصوصی مانند مارماهی دودی – جگر چرب خانگی – فیله گوشت گوزن و … می باشد. در این رستوران غذاهای هلندی و غذاهای سایر کشور های اروپا سرو می‌شود.

رستوران کاسا پاسکال پاتایا

از دیگر رستوران های برتر پاتایا، کاسا پاسکال است که صاحب آن خیلی به غذاهایی که در رستوران اش ارائه می‌شود، افتخار می‌کند. او اغلب شخصا به میان مشتریان می‌آید تا ببیند همه چیز خوب است و به آنها درباره محتویات بسیار خوب غذاها توضیحاتی می‌دهد. مواد اولیه ای که در رستوران کاسا پاسکال پاتایا، مصرف می‌شود همه وارداتی و کمیاب‌اند. رستوران کاسا پاسکال از لابسترهای اقیانوس اطلس و قارچ های اروپایی و قارچ دنبلان برای تهیه غذا استفاده می‌کند و غذاهای بوفه‌ای برای صبحانه فراهم است و در محوطه بیرونی رستوران هم، باربیکیو سرو می شود. منوی رستوران پاسکال متغییر است که کمی غذای تایلندی هم به آن اضافه شده است. صاحب رستوران پاسکال خیلی به غذاهای دریایی رستورانش افتخار می‌کند و واقعا هم سزوار این غرور و افتخار می‌باشد.

رستوران پاتایا

کافه رستوران دس آمیس پاتایا

این کافه رستوران از جمله بهترین رستوران‌های پاتایا است که به تازگی غذاهایش افتخار می‌کند و همه‌ی گوشت‌ها و محصولات دریای آن به هیچ عنوان یخ زده نیستند و وارداتی و تازه هستند. به دلیل استقبال زیاد از این رستوران و غذاهای خاص آن حتما باید از قبل میز رزرو کنید و سپس به رستوران بروید. ۱۵۰ نوع نوشیدنی عالی در این رستوران ارائه می‌شود که می‌تواند تجربه‌ای شگفت انگیز را برای شما داشته باشد. نوای آرام و زیبای پیانو در این مکان فضایی دلنشین را ایجاد کرده است.

رستوران شوگرهات پاتایا

رستوران شوگرهات به عنوان بخشی از هتل شوگرهات مشغول فعالیت است و وسط یک جنگل کوچک قرار دارد. این رستوران در مرکز پاتایا قرار دارد ولی محیط آرام و دل نشین آن باعث می‌شود احساس کنید چندین کیلومتر از شلوغی شهر دور هستید. محیط رستوران با چوب ساخته شده و وقتی به نزدیکی رستوران می‌رسید نوای زیبای موسیقی سنتی به خوبی به گوشتان می‌رسد. منوی این رستوران از غذاهای تایلندی تشکیل شده است و توجه زیادی به جزئیات شده است به همین دلیل یکی از برترین منوها در بین رستوران‌های پاتایا را دارد.

رستوران پاتایا

رستوران برونو پاتایا

غذا خوردن در این رستوران می‌تواند برای هر کسی یک تجربه عالی باشد چرا که در محیطی بسیار تمیز و مدرن قرار دارد و مواد اولیه آن از مواد درجه یک وارداتی از کشورهای آمریکا – فرانسه – ایتالیا و شیلی تامین می‌شود. منوی رستوران برونو ترکیبی از بهترین‌های دنیا است و شک نکنید که اگر در سفر به پاتایا به این رستوران بروید از آن راضی بیرون خواهید آمد.