تور های تابستانی سلام پرواز

پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی دبی :: دبی یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در آسیاست که هر ساله میزبان گردشگران بسیار زیادی است.جاذبه های گردشگری دبی در سراسر این شهر خودنمایی می‌کنند و می توانند ساعت ها و روزهای زیادی شما را با خود سرگرم کنند.در این مطلب از مجله گردشگری هم اقلیم به معرفی یکی از بزرگترین پارک های آبی دبی می‌پردازیم.با ما همراه باشید تا با پارک آبی وایلد وادی دبی آشنا شویم.

پارک آبی دبی وایلد وادی

پارک آبی وایلد وادی یکی از بهترین و مهیج ترین پارک های آبی دبی و جهان است.این مجموعه بزرگ در خیابان جمیرا مابین هتل جمیرا بیچ و هتل برج العرب قرار دارد و یکی از مشهورترین مناطق تفریحی شهر به شمار می‌رود.این پارک آبی در سال 1999 میلادی ساخته شد و اکنون از شهرت زیادی برخوردار است.

photo ۲۰۲۰ ۱۱ ۱۰ ۱۲ ۲۴ ۱۷

بازی های پارک آبی وایلد وادی دبی

پارک آبی وایلد وادی بیش از 30 نوع وسیله بازی هیجان انگیز را در خود جای داده که حس وحشت و ترس را در شما زنده می‌کند و باعث می‌شود ساعاتی را با هیجان بالا سپری کنید.پیشنهاد می‌کنیم اگر به این پارک آبی رفتید حتما یک به یک همه وسایل را امتحان کنید تا از همه آن ها لذت ببرید.

پارک آبی در دبی

وسایل بازی در پارک آبی وایلد وادی طوری طراحی شده که برای همه سنین و همه سایزها مناسب است.جالب است بدانید که حتی برخی از وسایل بازی در این مجموعه برای بانوان باردار هم مناسب است و تمامی اقدامات و نکات امنیتی در نظر گرفته شده است.تنها کافیست پس از ورود به داخل مجموعه ، به تابلوهای راهنمای توجه کنید تا به راحتی از وسایل استفاده کنید.

کلیک کنید
بهترین کافی شاپ های کیش

پارک آبی وایلد وادی دبی 3 استخر بزرگ دارد که یکی از آن ها بزرگترین استخر دنیا محسوب می‌شود.همچنین در کنار این 3 استخر 17 بازی آبی مهیج قار دارد که با استفاده از آن ها شگفت زده خواهید شد.


حتما ببینید : برج خلیفه دبی


از بهترین امکاناتی که این پارک آبی دبی در خود دارد این است که می‌توان در فصل های مختلف آب آن را به سرد و گرم تغییر داد.در این مجموعه دو استخر موج سواری مصنوعی قرار دارد که بزرگ ترین سرسره آبی جهان خارج از ایالات متحده آمریکا محسوب می‌شود.

از دیگر ویژگی های این پارک آبی وجود آبشاری با ارتفاع 18 متر است که در ورودی این پارک قرار دارد.همچنین 2 فروشگاه بزرگ و 3 رستوران بزرگ و متنوع نیز برای راحتی گردشگران در این مجموعه در نظر گرفته شده است.

وسایل بازی پارک آبی وایلد وادی

پارک آبی دبی

همانطور که گفتیم این پارک آبی دبی دارای بیش از 30 وسیله بازی است که مهمترین آن ها عبارتند از : سرسره سقوط آزاد جمیرا سکیرا ، برج سورج ، مستر بلسترز ، قایق و دریاچه یوها ، رودخانه خروشان ، موج سواری ، استخر موج و …

امکانات پارک آبی وایلد وادی

همانطور که گفتیم این پارک آبی دبی امکانات خوبی را برای راحتی گردشگران در خود جای داده است.در بالا اشاره کردیم که رستوران های متنوع و بزرگ و 2 فروشگاه بزرگ از مهمترین امکانات این مجموعه هستند.

بهترین پارک آبی دبی

در پارک آبی وایلد وادی اتاق های تعویض لباس به صورت جداگانه برای آقایان و خانم ها در نظر گرفته شده و کمدهایی در اندازه های مختلف نیز در دسترس است.اتاق ای تعویض لباس به حمام با دوش مجهز هستند و همه چیز در نهایت کیفیت و احترام طراحی شده.

کلیک کنید
آشنایی با پارک آبی جماران تهران

کمد هر فرد تنها با مچ بند مخصوص خودش باز می‌شود و این باعث می‌شود خیالتان بابت وسایل مهم و شخصی راحت باشد.نکته جالب این است که افراد می‌توانند مچ بند های مغناطیسی خود را شارژ کنند تا از همراه داشتن کیف پول در محیط پارک آبی بی نیاز شوند.

افراد می‌توانند هر مقدار که می‌خواهند مچ بند خود را شارژ کرده و از رستوران ها و فروشگاه های داخل پارک آبی خرید کنند.نکته مهم این است که اگر تمام مبلغ شارژ شده را خرج نکنید می‌توانید همگام تحویل مچ بند مبلغ باقی مانده را پس بگیرید.

پارک آبی وایلد وادی دبی

آدرس و دسترسی

آدرس : دبی ، منطقه جمیرا ، خیابان جمیرا ، روبه روی برج العرب ، پارک آبی وایلد وادی

دسترسی : بهترین راه برای رفتن به پارک آبی وایلد وادی استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی دبی است.اگر می‌خواهید از اتوبوس استفاده کنید در سراسر شهر می‌توانید اتوبوس های شماره 8،88و81 را سوار شوید تا و در ایستگاه وایلد وادی پیاده شوید.

با استفاده از تاکسی هم می‌توانید در هر جای شهر که هستید خود را به این پارک آبی بزرگ برسانید.