چه زمانی برای سفر به تایلند مناسب است؟ بهترین زمان برای سفر به تایلند؟

سفر به تایلند :: قطعا می دانید که تایلند یکی از پر جاذبه ترین و محبوب ترین کشور های آسیا است که در همه ی روز های سال شاهد گردشگرانی است که برای بازدید از آن جاذبه ها به این کشو سفر می کنند.حال اینکه بهترین زمان برای سفر به تایلند چه زمانی است سوالی است که در ذهن کسانی که می خواهند به این کشور زیبا سفر کنند نقش می بندد.با هم اقلیم همراه باشید.

سفر به تایلند 

تایلند  آب و وهوایی کاملا مطلوب دارد و میانگین دمای آن در طول سال 30 درجه سانتی گراد می باشد و یک فصل مختص آب و وهوای موسمی دارد.اکثر توریست های تور تایلند از ماه نوامبر تا آوریل در آفتابی ترین روزها و دلپذیر ترین روزها به آن جا سفر می کنند.

وقتی که بحث از آب و هوای تایلند می شود هیچ ضمانتی وجود ندارد!ممکن است چند روز پشت سر هم آفتابی باشد و همینطور ممکن است چند روز به طور مطلق باران ببارد.به حر حال هر زمان از سال که به تایلند سفر کنید با آب و هوایی گرم و مطلوب مواجه خواهید شد ولی تفاوت های اندکی در مناطق و فصل ها وجود دارد.در ادامه به آب و هوای تایلند در فصول مختلف می پردازیم.

در حالت کلی بهترین زمان برای سفر به تایلند بستگی به چیزهایی دارد که شما در سفر به دنبال آن هستید.اگر به آب و هوای گرم علاقه دارید فصل تابستان فصل  مناسبی برای شماست و در فصل های دیگر هم به همین ترتیب.

آرامگاه حافظ شیراز

فصل خنک تایلند

سفر به تایلند

بهترین زمان برای سفر به تایلند در فصل خنک سال و بین ماه های نوامبر تا فوریه است.به دلیل همین آب و هوای مطلوب و خنک بیشتر گردشگران این کشور بین این ماه ها به آن جا می روند.پرواز های تایلند نیز در این فصل از زمان های دیگر کمی گران تر است مخصوصا روزهای نزدیک به کریسمس.قیمت هتل ها به خصوص در جزیره ها و سواحل نیز بالاتر می رود.به همین تربیب و به طور طبیعی جاهای دیدنی تایلند هم از هر وقت دیگری شلوغ تر می شوند.


از دست ندهید! : راهنمای سفر


فصل گرم تایلند

 

چه زمانی برای سفر به تایلند مناسب است؟
فصل گرم تایلند

فصل گرم تایلند را روزهای بین ماه مارس و ماه می تشکیل می دهند.هوای هتل ها و مهمان خانه ها در این روز ها بسیار مطبوع و دلچسب است.در این فصل اگر برای گردش و دیدن جاذبه ها برنامه دارید بهتر است برنامه های خود را برای صبح و یا غروب تنظیم کنید.همچنین اگر در این فصل با تور تایلند سفر کنید می توانید در مشهور ترین فستیوال آب تایلند شرکت کنید و تجربه ای شگفت انگیز را در این سفر کسب کنید.

فصل بارانی تایلند

سفر به تایلند

فصل بارانی تایلند نیز در میان ماه های ژوئن و اکتبر قرار دارد.برخی از گردشگران تایلند از اینکه در این فصل به این کشور زیبا سفر کنند خودداری می کنند اما این کار واقعا اشتباه است.کشور تایلند و شهر های زیبای آن در روزهای بارانی هم بسیار زیبا است و اینطور نیست که باران های سیل آسایی ببارد و موجب ناراحتی گردشگران شود.بلکه در میان این باران ها آفتاب نیز دیده می شود و هوا نیز همچنان گرم است.

هتل هیلتون کریک دبی

همچنین بخوانید : جاهای دیدنی پوکت


سعی کنید در این فصل قبل از سفر یک چتر همراه خود بردارید و یا اینکه یک چتر ارزان در تایلند خریداری کنید.از لحاط مالی نیز سفر در این زمان مزیت های روشنی دارد.پرواز های تایلند و همچنین قیمت هتل ها و مهمانخانه ها نیز در این فصل به شدت پایین می آید و فرصت خوبی برای سفر است.

 

Load More In متفرقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *